Orteza łokciowa Silistab Epi 2305 THUASNE

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 151,70 zł

Opis

Wysyłka 24hTak

Więcej informacji

Orteza łokciowa Silistab Epi THUASNE OPIS:

   Trwała i wytrzymała orteza stawu łokciowego posiadająca specjalne wkładki silikonowe, które zapewniają efekt masażu. Orteza łokciowa została wykonana z kompresyjnej dzianiny, która swoją budową stymuluje zmysł czucia głębokiego (ułatwia efekt propriocepcji).
   Orteza łokciowa jest zbudowana z anatomiczne ukształtowanej dzianiny, dzięki czemu bardzo dobrze dopasowuje się do kształtowania. Ponadto dzianina posiada specjalne strefy komfortu oraz opatentowane uchwyty do zakładania. Wszystkie te udogodnienia bardzo podnoszą komfort noszenia ortezy, która pomaga stabilizować łokieć.

Orteza łokciowa Silistab Epi THUASNE PRZEZNACZENIE:

   Orteza stawu łokciowego jest dedykowana dla osób po różnego typu operacjach stawu łokciowego. Stosowana w celu unieruchomienia stawu. Orteza stabilizuje łokieć po zwichnięciach i przemieszczeniach. Orteza łokciowa zalecana do użytku po zdjęciu gipsu i rekonstrukcji stawu łokciowego oraz przy rekonwalescencji i leczeniu uszkodzeń, takich jak np. uraz (UCL - więzadło poboczne krzyżowe), lub stanów zapalnych tkanek miękkich znajdujących w okolicach stawu łokciowego, które wymagają usztywnienia. Orteza łokciowa wykazuje się przydatnością także w przypadku tzw. „łokcia tenisisty”.

Orteza łokciowa Silistab Epi THUASNE ZALETY:

  • Specjalna dzianina ortezy łokciowej dopasowująca się do kształtu ciała - dzięki czemu można bardzo łatwo dopasować produkt do potrzeb użytkownika;

  • Specjalne silikonowe wkładki inicjujace masaż podczas noszenia ortezy - takie rozwiązanie pozytywnie wpływa na proces rekonwalescencji po urazach łokcia;

  • Pasek umożliwia regulację siły kompresji i właściwe umocowanie produktu na ciele użytkowania - zwiększa to wydatnie funkcjonalność i komfort korzystania z ortezy łokciowej, a takie rozwiązanie bardzo ułatwia codzienną eksploatację ortezy;

  • Ten model ortezy został wykonany z przepuszczającego powietrze materiału, który sprawia, że skóra pod ortezą może „oddychać” - jest więc bardzo komfortowe rozwiązanie, gwarantujące większy komfort podczas codziennej eksploatacji ortezy;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Orteza łokciowa Silistab Epi THUASNE INFORMACJE O PRODUKCIE:

Rozmiar (obwód przedramienia):

Strona: Uniwersalna (oburęczna)Kod produktu:
2305 03

Producent:
THUASNE


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ortez stawu łokciowego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innego stabilizatora, ortezy i opaski na bark i łokieć?

Zobacz nasze propozycje:

Radzimy wybrać stabilizatory, ortezy i opaski na bark i łokieć z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: ANTAR, ARMEDICAL, HALCAMP, MOBILEX, OPPO, PANI TERESA, RENA, SIGVARIS, THUASNE POLSKA Sp. z o.o., TIMAGO.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735-575-252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto: Stabilizatory, ortezy i opaski na nadgarstek i dłoń


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Orteza łokciowa Silistab Epi 2305 THUASNE

Orteza łokciowa Silistab Epi 2305 THUASNE

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: