Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 TIMAGO Zobacz większe

Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 TIMAGO

Nowy produkt

130,41 zł

Więcej informacji

Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 OPIS:

   Bardzo wytrzymały stabilizator stawu kolanowego pozwalający na wygodną stabilizację kolana i całą kończynę. Wykonany z nowoczesnych, bardzo elastycznych materiałów zapewnia użytkownikowi bezpieczeństwo i wygodę w codziennej eksploatacji stabilizatora. Produkt posiada anatomiczny kształt produktu w okolicach dołu kolanowego, co zwiększa jego funkcjonalność.
   Stabilizator stawu kolanowego z szynami bardzo dobrze przepuszcza powietrze, co zwiększa komfort użytkownika i zapobiega przegrzaniu się stawu kolanowego. Ponadto stabilizator kolanowy wyposażony jest w specjalne kliny blokujące zakres ruchu stawu kolanowego przy zdjęciu i wyproście. Dzięki temu staw kolanowy jest dobrze ustabilizowany w kierunkach przyśrodkowym i bocznym. Dodatkowo ten model stabilizatora jest wyposażony w specjalne kliny, które ograniczają ruchomość przy zgięciu i wyproście, co dodatkowo stabilizuje i zabezpiecza kolano. Używanie stabilizatora minimalizuje ryzyko odnowienia lub pogłębienia urazu. W wersji otwartej dzięki specjalnym rzepom część górną i dolną stabilizatora można bardzo łatwo zdjąć.

Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 PRZEZNACZENIE:

   Stabilizator stawu kolanowego z szynami bardzo dobrze chroni przed przeciążeniami stawu. W związku z tym jest zalecany tym którzy zawodowo lub amatorsko uprawiają sport w przypadku leczenia różnego typu urazów i kontuzji, głównie w przypadku naciągnięcia mięśni, lub więzadeł.
   Ten stabilizator zalecany jest w przypadku niestabilności stawu kolanowego, chorobie zwyrodnieniowej. Idealny w przypadku konieczności unieruchomienia stawu. Bardzo dobrze sprawdza się także w leczeniu zachowawczym.

Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 TIMAGO ZALETY:

 • stabilizator kolanowy wykonany z bardzo wytrzymałej, przepuszczającej powietrze tkaniny, co zapobiega przegrzaniu się stawu oraz nadmiernemu poceniu;

 • otwór ze specjalnym piankowym pierścieniem dba o dodatkową stabilizację rzepki, co zwiększa skuteczność stabilizatora stawu kolanowego;

 • stabilizator stawu kolanowego z szynami ma specjalne kliny zabezpieczające kolano i ograniczające ruchomość uszkodzonego stawu, co zapobiega pogłębieniu się urazu;

 • zamknięte szyny zabezpieczające kolano i unieruchamiające staw w kierunku bocznym i przyśrodkowym, co jest niezbędne w przypadku niestabilności stawu kolanowego;

 • ergonomiczny kształt produktu w okolicach dołu podkolanowego zapewnia użytkownikowi produktu większy komfort podczas codziennego użytku;

 • w wersji otwartej stabilizator w dolnej i górnej części jest wyposażony w specjalne rzepy, dzięki czemu bardzo łatwo można zdjąć i zakładać.Możliwe zastosowanie:

 • naciągnięcia i naderwania w obrębie więzadeł;
 • niestabilność stawu kolanowego;
 • choroba zwyrodnieniowa;
 • przeciążenia stawu;
 • w leczeniu zachowawczym;
 • po unieruchomieniach w procesie rehabilitacyjnym.Rozmiar (obwód rzepki):

 • S - 34-36
 • M - 36-38
 • L - 38-41
 • XL - 41-44
 • XXL - 44-47

Kod produktu: TGO-C SK-O 504

PRODUCENT: TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu otwartych stabilizatorów stawu kolanowego z szynami w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.
Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-07-16

Jestem zachwycony

Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 TIMAGO Zakupiłem to po wypadku na nartach

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 TIMAGO

Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 TIMAGO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: