Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 TIMAGO Zobacz większe

Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 TIMAGO

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 182,30 zł

Opis

Wysyłka 24hTak

Więcej informacji

Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 OPIS:

   Bardzo wytrzymały stabilizator stawu kolanowego pozwalający na wygodną stabilizację kolana i całą kończynę. Wykonany z nowoczesnych, bardzo elastycznych materiałów zapewnia użytkownikowi bezpieczeństwo i wygodę w codziennej eksploatacji stabilizatora. Produkt posiada anatomiczny kształt produktu w okolicach dołu kolanowego, co zwiększa jego funkcjonalność.
   Stabilizator stawu kolanowego z szynami bardzo dobrze przepuszcza powietrze, co zwiększa komfort użytkownika i zapobiega przegrzaniu się stawu kolanowego. Ponadto stabilizator kolanowy wyposażony jest w specjalne kliny blokujące zakres ruchu stawu kolanowego przy zdjęciu i wyproście. Dzięki temu staw kolanowy jest dobrze ustabilizowany w kierunkach przyśrodkowym i bocznym. Dodatkowo ten model stabilizatora jest wyposażony w specjalne kliny, które ograniczają ruchomość przy zgięciu i wyproście, co dodatkowo stabilizuje i zabezpiecza kolano. Używanie stabilizatora minimalizuje ryzyko odnowienia lub pogłębienia urazu. W wersji otwartej dzięki specjalnym rzepom część górną i dolną stabilizatora można bardzo łatwo zdjąć.

Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 PRZEZNACZENIE:

   Stabilizator stawu kolanowego z szynami bardzo dobrze chroni przed przeciążeniami stawu. W związku z tym jest zalecany tym którzy zawodowo lub amatorsko uprawiają sport w przypadku leczenia różnego typu urazów i kontuzji, głównie w przypadku naciągnięcia mięśni, lub więzadeł.
   Ten stabilizator zalecany jest w przypadku niestabilności stawu kolanowego, chorobie zwyrodnieniowej. Idealny w przypadku konieczności unieruchomienia stawu. Bardzo dobrze sprawdza się także w leczeniu zachowawczym.

Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 TIMAGO ZALETY:

 • Stabilizator kolanowy wykonany z bardzo wytrzymałej, przepuszczającej powietrze tkaniny, co zapobiega przegrzaniu się stawu oraz nadmiernemu poceniu;

 • Otwór ze specjalnym piankowym pierścieniem dba o dodatkową stabilizację rzepki, co zwiększa skuteczność stabilizatora stawu kolanowego;

 • Stabilizator stawu kolanowego z szynami ma specjalne kliny zabezpieczające kolano i ograniczające ruchomość uszkodzonego stawu, co zapobiega pogłębieniu się urazu;

 • Zamknięte szyny zabezpieczające kolano i unieruchamiające staw w kierunku bocznym i przyśrodkowym, co jest niezbędne w przypadku niestabilności stawu kolanowego;

 • Ergonomiczny kształt produktu w okolicach dołu podkolanowego zapewnia użytkownikowi produktu większy komfort podczas codziennego użytku;

 • W wersji otwartej stabilizator w dolnej i górnej części jest wyposażony w specjalne rzepy, dzięki czemu bardzo łatwo można zdjąć i zakładać.

Możliwe zastosowanie:

 • Naciągnięcia i naderwania w obrębie więzadeł;

 • Niestabilność stawu kolanowego;

 • Choroba zwyrodnieniowa;

 • Przeciążenia stawu;

 • W leczeniu zachowawczym;

 • Po unieruchomieniach w procesie rehabilitacyjnym.

Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 TIMAGO DANE TECHNICZNE:

Rozmiar (obwód rzepki):

 • S - 34-36

 • M - 36-38

 • L - 38-41

 • XL - 41-44

 • XXL - 44-47


Kod produktu:
TGO-C SK-O 504

Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.


Producent:
TIMAGO


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu
otwartych stabilizatorów stawu kolanowego z szynami w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo
w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 TIMAGO

Stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-O 504 TIMAGO

Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  Pytania i odpowiedzi klientów

  Brak pytań o produkt w tej chwili,