Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-E AP SK-O 514 TIMAGO Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-E AP SK-O 514 TIMAGO

1961

Nowy produkt

Więcej informacji

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-E AP SK-O 514 TIMAGO OPIS:

   Aparat szynowo-opaskowy został wyposażony w dwie aluminiowe szyny, co czyni go bardzo lekkim i funkcjonalnym. Doskonale chroni i zabezpiecza staw kolanowy. Ten nowoczesny aparat szynowo-opaskowy składa się ze specjalnego zegara typu ROM, który umożliwia regulację kąta zgięcia. Co więcej, zegar wyposażony jest w blokowany system zębatkowy.
   Dzięki tak nowoczesnym rozwiązaniom regulowanie kąta zgięcia, wyprostu nie sprawia trudności. Zegar i system zębatkowy zastosowane w zegarze dają możliwość zablokowania ustawiania aparatu pod wybranym kątem. Ponadto aparat szynowo-opaskowy jest wyposażony w system czterech pasów obwodowych regulowanych za pomocą rzepów - takie rozwiązanie zwiększa funkcjonalność aparatu.

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-E AP SK-O 514 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Aparat szynowo-opaskowy bardzo dobrze zabezpiecza i stabilizuje kolano, goleń i udo. Dlatego może być stosowany w leczeniu i profilaktyce schorzeń i urazów takich jak: uszkodzenia więzadeł LCL, MCL, ACL, niestabilność stawu kolanowego.
   Aparat szynowo-opaskowy jest dedykowany również dla osób po rekonstrukcji więzadeł kolana, w czasie rekonwalescencji i rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych kolana. Bardzo przydatny także w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego, skręceń i zwichnięć kolana.

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-E AP SK-O 514 TIMAGO ZALETY:

  • Wytrzymałość - aparat szynowo-opaskowy na goleń jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów. Dwie aluminiowe szyny zapewniają stabilizację kończyny i wytrzymałość całej konstrukcji;

  • Specjalny zegar typu ROM wyposażony w specjalny system zębatkowy – dzięki temu jest to bardzo funkcjonalny aparat, pozwalający na regulację i zablokowanie kąta zgięcia, co daje możliwość lepszego dostosowania ustawień aparatu szynowo-opaskowego do potrzeb każdego pacjenta;

  • Cztery pasy obwodowe dodatkowo zabezpieczające wybraną przez pacjenta regulowane przy pomocy rzepów, sprawiają, że codzienne korzystanie z aparatu ortopedycznego nie nastręcza trudności;

  • Możliwość łatwiejszego dopasowania do potrzeb użytkowania dzięki możliwości regulacji długości aparatu szynowo-opaskowego;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-E AP SK-O 514 TIMAGO DANE TECHNICZNE:


Rozmiar:
Uniwersalny

Regulacja kąta - zgięcie: 0° - 120°

Regulacja kąta - wyprost: 0° - 60°

Blokowanie pod kątem: 0°, 15°, 30°, 45°

Regulacja długości: 50 - 63 cm


Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.


Kod produktu: TGO-E AP SK-O 514

Producent:
TIMAGOUWAGA! Zdjęcia mają charakter poglądowy.

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych produktów?

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: INNOW, JUVENTAS, TECH-MED Bydgoszcz, THUASNE POLSKA Sp. z o.o., TIMAGO, UBM Meble-Medyczne, VERMEIREN, WS-TECH.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!


Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-E AP SK-O 514 TIMAGO

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-E AP SK-O 514 TIMAGO

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,