Sklep medyczny - Pneumatyczny aparat sztywny na goleń i stopę typu „but” krótki Airstep Walker ASSW - KARE - Niska cena Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Pneumatyczny aparat sztywny na goleń i stopę typu „but” krótki Airstep Walker ASSW KARE

Nowy produkt

Więcej informacji

Pneumatyczny aparat sztywny na goleń i stopę typu „but” krótki Airstep Walker ASSW KARE OPIS:

   Jest to bardzo nowoczesny but ortopedyczny, posiadający specjalny, zintegrowany system pompujący. Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest możliwość łatwego dopasowania aparatu na goleń i stopę.
   Bardzo lekka obudowa powoduje, iż noszenie tego aparatu nie obciąża uszkodzonej kończyny. Ten but ortopedyczny doskonale stabilizuje zarówno podudzie, jak i staw skokowy.

Pneumatyczny aparat sztywny na goleń i stopę typu „but” krótki Airstep Walker ASSW KARE PRZEZNACZENIE:

   But ortopedyczny stabilizuje i zabezpiecza kończynę. Może być stosowany uszkodzeń mięśniowych, uszkodzeń tkanki miękkiej, uszkodzeń ścięgien Achillesa, kontuzji stopy, po złamaniach, lub skręceniach. Aparat znajduje zastosowanie, więc podczas rehabilitacji zarówno po urazie, jak i w czasie rehabilitacji.

Pneumatyczny aparat sztywny na goleń i stopę typu „but” krótki Airstep Walker ASSW KARE ZALETY:

  • lekkość konstrukcji sprawia, że aparat nie obciąża uszkodzonej kończyny;

  • funkcjonalność - aparat na goleń i stopę posiada pasy dociągające, które sprawiają, że zapinanie i regulacja położenia stabilizatora nie sprawiają żadnych trudności. Ponadto do używania aparatu nie jest potrzebna osobna pompka, co wydatnie ułatwia codzienną eksploatację;

  • but ortopedyczny posiada podeszwę o niskim profilu, co daje małą różnicę wysokości - jest to kolejna cecha sztywnego aparatu na goleń i stopę;

  • oddychająca wkładka daje lepszy dostęp powietrza do i lepszą wentylację. Wentylowana jest także cała obudowa, co pozytywnie wpływa na codzienną eksploatację;

  • komfort - miękka wkładka, które bardzo łatwo można dopasować do kształtu ciała. Ponadto, wraz z aparatem na goleń i stopę dostępne są również kliny na ścięgno Achillesa.

Pneumatyczny aparat sztywny na goleń i stopę typu „but” krótki Airstep Walker ASSW KARE DANE TECHNICZNE:

Wymiary:

S / KOD: ASSW/03 / rozmiar 37 - 39;

M / KOD: ASSW/05 / rozmiar 40 - 43,5;

L / KOD: ASSW/07 / rozmiar 44 - 46,5

Wysokość buta ASSW: 30 cm

PRODUCENT: KARESklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu pneumatycznych aparatów sztywnych na goleń i stopę typu „but” krótki Airstep Walker w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, KAREMOBILEXHALCAMPOPPOPANI TERESARENA.

Stabilizatory, ortezy i opaski na bark i łokieć w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Pneumatyczny aparat sztywny na goleń i stopę typu „but” krótki Airstep Walker ASSW KARE

Pneumatyczny aparat sztywny na goleń i stopę typu „but” krótki Airstep Walker ASSW KARE

30 Inne produkty w tej samej kategorii: