Sklep medyczny - Stabilizująca orteza stawu skokowego Malleo Dynastab 2350  - THUASNE - Stabilizator - na kontuzje - niska cena! Zobacz większe

Stabilizująca orteza stawu skokowego Malleo Dynastab 2350 03 THUASNE

Nowy produkt

Wysyłka 24H

127,01 zł

Więcej informacji

Stabilizująca orteza stawu skokowego Malleo Dynastab 2350 03 THUASNE OPIS:

   Bardzo wytrzymała, wykonana z dwóch współgrających ze sobą warstw materiałów orteza stabilizująca staw skokowy. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu ten model ortezy gwarantuje większą swobodę ruchu przy jednoczesnej stabilizacji stawu.
  Orteza skutecznie zabezpiecza staw skokowy podczas aktywności fizycznej, jak i po różnego typu urazach. Ta orteza pozostawia użytkownikowi swobodę ruchu przy jednoczesnym usztywnieniu i zabezpieczeniu stawu skokowego.

Stabilizująca orteza stawu skokowego Malleo Dynastab 2350 03 THUASNE PRZEZNACZENIE:

   Orteza chroniąca staw skokowy bardzo dobrze chroni przed przeciążeniami stawu. W związku z tym jest zalecana osobom, które zawodowo lub amatorsko uprawiają sport. Dedykowana również dla osób po różnego typu urazach, operacjach stopy i stawu skokowego.
  
Jej noszenie jest zalecane po różnego typu skręceniach naciągnięciach, zapaleniach mięśni i ścięgien (w tym w procesie leczenia zapalenia ścięgna Achillesa lub zapalenia kaletki ścięgna Achillesa), lub zdjęciu gipsu, a także w czasie rehabilitacji po urazach.

Stabilizująca orteza stawu skokowego Malleo Dynastab 2350 03 THUASNE ZALETY:

  • wytrzymałość - stabilizująca orteza stawu skokowego jest wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów. Dzięki specjalnej budowie orteza zapewnia dodatkowy komfort i stabilizację stawu;
  • stabilizująca orteza stawu skokowego jest bardzo łatwa w utrzymaniu, bardzo łatwo się ją czyści, co czyni codzienną eksploatację bezproblemową i łatwą;
  • przy odpowiednim zastosowaniu orteza stawu skokowego może zapobiegać skręceniom czy też pogłębieniu urazów;
  • orteza wyposażona w warstwę materiału, która przepuszcza powietrze, co wydatnie zwiększa komfort użytkowania produktu;
  • dołączona do ortezy stawu skokowego wyściółka działa przeciwgrzybicznie i przeciwbakteryjnie oraz usprawnia proces rekonwalescencji.

Rozmiary:

Obwód stawu skokowego (kostki)

Rozmiar

19-22 cm.

1

22-26 cm.

2

26-30 cm.

3

PRODUCENT: THUASNE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ortezy stabilizujące staw skokowy w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na łydkę, kostkę i stopę w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:
OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Stabilizująca orteza stawu skokowego Malleo Dynastab 2350 03 THUASNE

Stabilizująca orteza stawu skokowego Malleo Dynastab 2350 03 THUASNE

30 Inne produkty w tej samej kategorii: