PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Orteza na goleń i stopę NEURODYN-CLASSIC 7077 SPORTLASTIC

Nowy produkt

Więcej informacji

Orteza na goleń i stopę NEURODYN-CLASSIC 7077

Orteza na goleń i stopę NEURODYN-CLASSIC dynamicznie kompensuje porażenia połowicze wiotkie. Stosowana jest w przypadku niedowładu lub braku ograniczonej funkcji unoszenia stopy, a także po urazach związanych z uszkodzeniem nerwu strzałkowego. Orteza umożliwia prawie naturalny przebieg ruchów poprzez aktywną korekcję supinacji (skręcenie stopy do wewnątrz), dynamicznie stymuluje ruch unoszenia stopy podczas codziennego chodzenia, zapewniając optymalny stereotyp ruchowy potrzebny do reedukacji. Dwa półelastyczne dociągi splecione w ósemkową pętle wspomagają podparcie i podnoszenie stopy, dodatkowo stabilizując staw skokowy. Boczny, nieelastyczny dociąg zapobiega skręceniom poprzez stabilizację, stanowi boczne podparcie, unosząc zewnętrzną krawędź stopy (pronacja). Elastyczna, dynamiczna konstrukcja umożliwia w trakcie chodzenia proprioceptywną i bierną korekcję supinacji i zgięcia podeszwowego oraz pobudza do aktywności mięsień dźwigacz stopy przyczyniając się do wyraźnej poprawy równowagi i koordynacji.

Wskazania:

 • Wszystkie rodzaje porażenia nerwu strzałkowego, zwłaszcza łagodne i umiarkowane niedowłady mięśni unoszących stopę i palce stopy (siła 2-4)
 • Redukacja chodu i rehabilitacja neurologiczna

Komfort:

 • Tworzywa, z których wyprodukowano wyrób, nie zawierają lateksu.

Rozmiar (obwód kostek):

 • 1 - do 19 cm
 • 2 - 19 – 21 cm
 • 3 - 21 – 23 cm
 • 4 - 23 – 25 cm
 • 5 - 25 – 27 cm

Dostępne kolory: czarny

Miejsce pomiaru: 16

Tabela pomiarowa: KLIKNIJ TUTAJ

Kod produktu: 7077

Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

PRODUCENT: SPORTLASTIC


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Orteza na goleń i stopę NEURODYN-CLASSIC 7077 SPORTLASTIC

Orteza na goleń i stopę NEURODYN-CLASSIC 7077 SPORTLASTIC

Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  Pytania i odpowiedzi klientów

  Brak pytań o produkt w tej chwili,