Opaska elastyczna stawu skokowego TGO-C OSS 612 TIMAGO Zobacz większe

Opaska elastyczna stawu skokowego TGO-C OSS 612 TIMAGO

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 29,90 zł

Opis

Wysyłka 24hTak

Więcej informacji

Opaska elastyczna stawu skokowego TGO-C OSS 612 TIMAGO OPIS:

   Wygodna i trwała elastyczna opaska na staw skokowy. Jest bezszwowa, co zwiększa komfort korzystania z produktu, na co dzień. Tkanina kompresyjna zapewnia ucisk, który może mieć pozytywny wpływ na uszkodzony staw. Bardzo dobrze stabilizuje staw skokowy, pozostawiając użytkownikowi swobodę ruchu.
   Stosowanie opaski minimalizuje ryzyko odniesienie urazu w przypadku aktywności fizycznej. Ten model
elastycznej opaski na kolano ma działanie antybakteryjne, ponieważ redukuje rozwój flory bakteryjnej oraz doskonale absorbuje nadmiar ciepła i wilgoci, podnosząc komfort użytkowania.

Opaska elastyczna stawu skokowego TGO-C OSS 612 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Opaska elastyczna stawu skokowego przeznaczona dla osób z urazami stawu skokowego. Zalecana również dla osób z urazami mięśniowymi, lub naderwanymi ścięgnami. Opaska doskonale zabezpiecza staw skokowy podczas aktywności fizycznej. Może służyć do stabilizacji stawu skokowego także po zdjęciu gipsu, jak również przed i po zabiegach chirurgicznych.
   Opaska stawu skokowego znakomicie sprawdza się również w przypadku, niestabilności stawu skokowego, rehabilitacji po złamaniach i urazach mięśniowych okolic stawu skokowego. Skutecznie zabezpiecza i wzmacnia aparat mięśniowy w czasie aktywności fizycznej. Zalecana w przypadku nawracających mikrourazów.

Opaska elastyczna stawu skokowego TGO-C OSS 612 TIMAGO ZALETY:

  • Komfort noszenia - przewiewny materiał opaski stawu skokowego redukuje zarówna nadmiar wilgoci, jak i efekty przegrzania stawu, co wydatnie podnosi wygodę codziennego korzystania z ortezy;

  • Konstrukcja opaski - dzięki temu, że jest to opaska bezszwowa bardzo wygodnie się nosi ten model elastycznej opaski stawu skokowego;

  • Dzięki specjalnemu rzepowi jest to opaska elastyczna stawu skokowego, którą bardzo łatwo się zakłada zdejmuje, co ułatwia codzienną eksploatację. Ponadto nie krępuje ona ruchów kolana, dzięki temu użytkownik może pozostać aktywny fizycznie;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Opaska elastyczna stawu skokowego TGO-C OSS 612 TIMAGO DANE TECHNICZNE:

 


Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.


Kod produktu:
TGO-C OSS 612

Producent: TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu opasek elastycznych stawu skokowego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, KAREMOBILEXHALCAMPOPPOPANI TERESARENA.

Stabilizatory, ortezy i opaski na bark i łokieć w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Opaska elastyczna stawu skokowego TGO-C OSS 612 TIMAGO

Opaska elastyczna stawu skokowego TGO-C OSS 612 TIMAGO

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,