Orteza stabilizująca staw skokowy z wzmocnieniami TGO-C STS 602 TIMAGO Zobacz większe

Orteza stabilizująca staw skokowy z wzmocnieniami TGO-C STS 602 TIMAGO

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 70,60 zł

Opis

Wysyłka 24hTak

Więcej informacji

Orteza stabilizująca staw skokowy z wzmocnieniami TGO-C STS 602 TIMAGO OPIS:

   Wytrzymała, elastyczna orteza stawu skokowego o nowoczesnej budowie i szerokim zastosowaniu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań orteza stawu skokowego zapewnia użytkownikowi maksymalną swobodę ruchu oraz zabezpieczenie stawu skokowego.
   Materiał ten łatwo przepuszcza powietrze, co ułatwia odpływ wilgoci. Takie rozwiązanie ułatwia codzienną eksploatację. Boczne wzmocnienia i taśmy zabezpieczające pozwalają łatwo dopasować do potrzeb użytkownika.

Orteza stabilizująca staw skokowy z wzmocnieniami TGO-C STS 602 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Orteza chroniąca staw skokowy jest zalecana osobom, które zawodowo lub amatorsko uprawiają sport. Produkt świetnie sprawdza się w profilaktyczne urazów stawu skokowego. Orteza stabilizująca staw skokowy jest polecana również dla osób po różnego typu urazach, operacjach stopy i stawu skokowego.
   Je
j noszenie jest zalecane po różnego typu skręceniach naciągnięciach, zwyrodnieniach stawu skokowego, zwichnięciach i skręceniach zapaleniach mięśni i ścięgien, lub zdjęciu gipsu, a także w czasie rehabilitacji po urazach.

Orteza stabilizująca staw skokowy z wzmocnieniami TGO-C STS 602 TIMAGO ZALETY:

  • Wysoka elastyczność - materiał, z którego została wykonana orteza stawu skokowego, z łatwością przepuszcza powietrze, co bardzo poprawia komfort korzystania z ortezy;

  • Funkcjonalność - wzmocnienia taśmy bocznej sprawiają, że orteza nie zsuwa się i nie przesuwa w niepożądany sposób;

  • Boczne wzmocnienia kostki - dzięki wzmocnieniom orteza stawu skokowego zabezpiecza kończynę zarówno w kierunku bocznym i przyśrodkowym. Specjalne taśmy zabezpieczają kość użytkownika przed skręceniem i przesunięciem, dodatkowo zabezpieczając staw skokowy

Orteza stabilizująca staw skokowy z wzmocnieniami TGO-C STS 602 TIMAGO DANE TECHNICZNE:

Rozmiar (obwód kostki):


Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.


Kod produktu:
TGO-C STS 602

Producent:
TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu stabilizatorów stawu skokowego z wzmocnieniami w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO. Stabilizatory, ortezy i opaski na łydkę, kostkę i stopę w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Orteza stabilizująca staw skokowy z wzmocnieniami TGO-C STS 602 TIMAGO

Orteza stabilizująca staw skokowy z wzmocnieniami TGO-C STS 602 TIMAGO

Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tej samej kategorii: