Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową i stabilizacją pneumatyczną 17” TGO-E BM-RP 611 TIMAGO

Nowy produkt

Uwaga, dostawa od 3-5 dni

Cena: 177,90 zł

Więcej informacji

Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową i stabilizacją pneumatyczną 17” TGO-E BM-RP 611 TIMAGO OPIS:

   Orteza stopowo-goleniowa ma wbudowaną wewnętrzną wyściółkę typu CoolMax, co zwiększa komfort noszenia. Głównym elementem ortezy są dwie oboczne szyny, które doskonale stabilizują pozycję kończyny. Orteza na stopę i goleń zapewnia doskonałą stabilizację pneumatyczną.
   Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów ten but ortopedyczny umożliwia dostęp powietrza do kontuzjowanej nogi i gwarantuje łatwość odprowadzania nadmiaru ciepła i wilgoci.
   System pasów, w który jest wyposażony ten model ortezy stopowo-goleniowej, gwarantuje stabilne ustawienie ortezy na nodze i zapewnia stabilną pozycję kończony podczas noszenia ortezy. Ponadto profilowana podeszwa antypoślizgowa gwarantuje stabilny i bezpieczny chód. Orteza doskonale stabilizuje zarówno podudzie, jak i stopę.

Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową i stabilizacją pneumatyczną 17” TGO-E BM-RP 611 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Orteza stabilizuje i zabezpiecza kończynę. Może być stosowany uszkodzeń mięśniowych, uszkodzeń tkanki miękkiej, uszkodzeń ścięgien Achillesa, kontuzji stopy, po złamaniach, lub skręceniach, kontuzji w zakresie górnego i dolnego stawu skokowego. Ten but ortopedyczny znajduje zastosowanie podczas rehabilitacji, po urazie, oraz w czasie rehabilitacji. Orteza stopowo-goleniowa może stanowić doskonałą alternatywę dla unieruchomienia kończyny w gipsie.

Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową i stabilizacją pneumatyczną 17” TGO-E BM-RP 611 TIMAGO ZALETY:

  • Komfort codziennego użytku, które zapewniają materiały z których został wykonany stabilizator (CoolMax, który ogrzewa staw i ułatwia dostęp powietrza do kontuzjowanej kończyny, co zwłaszcza jest przydatne w procesie rehabilitacji po urazie);

  • Konstrukcja ortezy stopowo- goleniowej sprawia, że stabilizator działa terapeutycznie, ogrzewając kontuzjowany staw i redukując ból;

  • Wytrzymałość - orteza jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów, ułatwia to codzienną eksploatację ortezy;

  • Orteza jest wyposażona w specjalny zegar, który umożliwia ustawienie ortezy pod różnymi kątami. Regulacja kątową zwiększa funkcjonalność ortezy, oraz wygodę użytkowania;

  • Pasy zabezpieczające w które został wyposażony but marszowy sprawia, że bardzo łatwo ustabilizować kończynę w bezpiecznej pozycji, umożliwiając chód fizjologiczny;

  • Specjalna antypoślizgowa podeszwa ortezy stopowo-goleinowej dodatkowo stabilizuje kończynę oraz zwiększa funkcjonalność ortezy;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową i stabilizacją pneumatyczną 17” TGO-E BM-RP 611 TIMAGO DANE TECHNICZNE:

Rozmiar:Rozmiar buta:
XS34 - 36
S37 - 39
M40 - 44
L44 - 46

Strona (Stopa): Prawa / Lewa


Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.


Kod produktu:
TGO-E BM-RP 611


Producent: TIMAGOUWAGA! Zdjęcia mają charakter poglądowy.

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych produktów?

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: INNOW, JUVENTAS, TECH-MED Bydgoszcz, THUASNE POLSKA Sp. z o.o., TIMAGO, UBM Meble-Medyczne, VERMEIREN, WS-TECH.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!


Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową i stabilizacją pneumatyczną 17” TGO-E BM-RP 611 TIMAGO

Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową i stabilizacją pneumatyczną 17” TGO-E BM-RP 611 TIMAGO

Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tej samej kategorii: