PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Orteza stabilizująca staw skokowy FIBULO-TAPE SPORTLASTIC

Nowy produkt

Więcej informacji

Orteza stabilizująca staw skokowy FIBULO-TAPE OPIS:

   Orteza stabilizująca to zabezpieczenie osób uprawiających czynny sport przed zwichnięciem stawu skokowego oraz innymi urazami wywołanymi nawykowymi skręceniami kostki i naciągnięciem ścięgien. Z ortezą stabilizującą FIBULO-TAPE już zawsze będziesz bezpiecznie wykonywał swoje wyczyny odnosząc wielkie sukcesy bez nagłych kontuzji.
   Dociąg boczny ortezy zabezpiecza przed skręceniem lub urazem supinacyjnym, a dociąg ósemkowy stabilizuje więzadła stopy. Dzięki pelocie do masażu dołączonej do kompletu orteza skokowa uzyskuje stabilne krążenie krwi w stawie skokowym, a specjalny, wzmocniony w miejscu podbicia materiał z gęstego splotu dzianiny umieszczony zapewnia praktycznie całkowity brak tworzenia się fałd związanych z rolowaniem materiału, w efekcie zapewniając wysoki komfort noszenia. Oferta dostępna jest w kilku rozmiarach w stosunku do obwodu kostek. Zdrowy sport? Tylko z ortezą stabilizującą staw skokowy SPORTLASTIC
!

Orteza stabilizująca staw skokowy FIBULO-TAPE SPORTLASTIC PRZEZNACZENIE:

   Orteza stabilizująca staw skokowy sprawdza się w następujących przypadkach: pierwotne i wtórne zapobieganie nawykowemu skręceniu kostki, szczególnie podczas uprawiania sportu, leczenie ostrych i przewlekłych naciągnięć ścięgien.

   Orteza stabilizuje staw skokowy górny i dolny, a ósemkowa pętla ortezy stabilizuje więzadło strzałkowo- kostkowe przednie, więzadło strzałkowo-piętowe.


Orteza stabilizująca staw skokowy FIBULO-TAPE SPORTLASTIC ZALETY:


  • orteza ortopedyczna umożliwia komfortowe wykonywanie aktywności fizycznej;
  • przy obciążeniach orteza rozluźnia się znacznie słabiej;
  • Podciągi mogą być w razie potrzeby szybko i bezproblemowo dociągnięte.

Orteza stabilizująca staw skokowy FIBULO-TAPE SPORTLASTIC Parametry Techniczne:

Kolor produktu: Szary

Rozmiary produktu:

  • 2 - 19 – 21 cm
  • 3 - 21 – 23 cm
  • 4 - 23 – 25 cm
  • 5 - 25 – 27 cm

Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

Producent: SPORTLASTIC

Kod produktu: 7073
Kraj produkcji: Niemcy

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu materacy i poduszek przeciwodleżynowych stabilizatorów, ortez i opasek na łydkę, kostkę i stopę w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Zobacz nasze propozycje:

Radzimy wybrać stabilizatory, ortezy i opaski na łydkę, kostkę i stopę z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: ARMEDICAL, KARE, MOBILEX, PANI TERESA, RENA, THUASNE POLSKA Sp. z o.o., TIMAGO.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 (kontakt) z prośbą o poradę.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Orteza stabilizująca staw skokowy FIBULO-TAPE SPORTLASTIC

Orteza stabilizująca staw skokowy FIBULO-TAPE SPORTLASTIC

Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tej samej kategorii: