Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową 17” TGO-E BM-R 610 TIMAGO Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową 17” TGO-E BM-R 610 TIMAGO

Nowy produkt

Więcej informacji

Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową 17” TGO-E BM-R 610 TIMAGO OPIS:

   Wewnętrza wyściółka ortezy stopowo-goleniowej typu CoolMax zwiększa komfort noszenia. Głównym elementem ortezy są dwie oboczne szyny, które doskonale stabilizują pozycję kończyny.
   Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów but umożliwia dostęp powietrza do kontuzjowanej nogi i gwarantuje łatwość odprowadzania nadmiaru ciepła i wilgoci.
   System pasów, w który jest wyposażony ten model ortezy na stopę i goleń, gwarantuje stabilne ustawienie ortezy na nodze i zapewnia stabilną pozycję kończony podczas noszenia ortezy. Ponadto profilowana podeszwa antypoślizgowa gwarantuje stabilny i bezpieczny chód. Orteza doskonale stabilizuje zarówno podudzie jak i stopę. Orteza stopowo-goleniowa gwarantuje stabilizację w położeniu zgięcia skokowego i podeszwowego, co jest korzystne podczas leczenia stanów urazowych podudzia i stopy.

Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową 17” TGO-E BM-R 610 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Orteza stopowo-goleniowa stabilizuje i zabezpiecza kończynę. Może być stosowana w uszkodzeniach mięśniowych, uszkodzeniach tkanki miękkiej, uszkodzeniach ścięgien Achillesa, kontuzji stopy, po złamaniach, lub skręceniach, kontuzji w zakresie górnego i dolnego stawu skokowego.
   Orteza stopowo-goleniowa znajduje zastosowanie, więc podczas rehabilitacji zarówno po urazie, jak i w czasie rehabilitacji. Produkt może stanowić doskonałą alternatywę dla unieruchomienia kończyny w gipsie.

Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową 17” TGO-E BM-R 610 TIMAGO ZALETY:

  • ta orteza stopowo-goleniowa gwarantuje komfort codziennego użytku, które zapewniają materiały z których został wykonany stabilizator (CoolMax, który ogrzewa staw i ułatwia dostęp powietrza do kontuzjowanej kończyny, co zwłaszcza jest przydatne w procesie rehabilitacji po urazie);
  • konstrukcja ortezy stopowo - goleniowej sprawia, że stabilizator działa terapeutycznie, ogrzewając kontuzjowany staw i redukując ból;
  • wytrzymałość - stabilizator jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów, ułatwia to codzienną eksploatację ortezy;
  • orteza jest wyposażona w specjalny zegar, który umożliwia ustawienie ortezy pod różnymi kątami. Regulacja kątową zwiększa funkcjonalność ortezy, oraz wygodę użytkowania;
  • specjalna antypoślizgowa podeszwa gwarantuje większą stabilność i bezpieczeństwo podczas używania ortezy stopowo-goleniowej;
  • pasy zabezpieczające, w które został wyposażony but marszowy sprawia, że bardzo łatwo ustabilizować kończynę w bezpiecznej, neutralnej pozycji.

Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową 17” TGO-E BM-R 610 TIMAGO DANE TECHNICZNE:


Kod produktu: TGO-E BM-R 610


Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252
Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

Producent: TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ortez stopowo-goleniowych z regulacją kątową 17” w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm:  ANTAR, TIMAGO TIMAGO, KAREMOBILEXHALCAMPOPPOPANI TERESARENA, MOBILEXUNITED SURGICAL

Stabilizatory, ortezy i opaski na bark i łokieć w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.


Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową 17” TGO-E BM-R 610 TIMAGO

Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową 17” TGO-E BM-R 610 TIMAGO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,