Sklep medyczny - Opaska elastyczna na łydkę TGO-C OL 802 - Stabilizatory opaski i ortezy na łydkę, kostkę i stopę- TIMAGO- Tanio Zobacz większe

Opaska elastyczna na łydkę TGO-C OL 802 TIMAGO

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 27,60 zł

Opis

Wysyłka 24hTak

Więcej informacji

Opaska elastyczna na łydkę TGO-C OL 802 TIMAGO OPIS:

   Wygodna i trwała, elastyczna opaska na łydkę. Jest bezszwowa, co zwiększa komfort korzystania z produktu na co dzień. Bardzo dobrze stabilizuje łydkę, pozostawiając użytkownikowi swobodę ruchu. Stosowanie opaski minimalizuje ryzyko odniesienie urazu w przypadku aktywności fizycznej.
   Oprócz tego, że ten model elastycznej opaski na łydkę jest bezszwowy, daje on możliwość dostępu powietrza do kończyny, dzięki czemu nadmiar ciepła i wilgoci są łatwiej odprowadzane, co znacznie zwiększa komfort w przypadku codziennego noszenia opaski.

Opaska elastyczna na łydkę TGO-C OL 802 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Ta opaska elastyczna na łydkę bardzo dobrze chroni przed przeciążeniami mięśni podudzia. W związku z tym jest zalecana tym, którzy zawodowo lub amatorsko uprawiają sport w przypadku leczenia różnego typu urazów i kontuzji. Jej noszenie jest zalecane po naciągnięciach mięśni, w przypadku stanów zapalnych mięśni, a także w czasie rehabilitacji po urazach, Sprawdza się w razie tendinopatii, lub wystąpienia obrzęków.
   Opaska na łydkę być stosowana także w przypadku zespołu bólowego okolicy łydki. Właściwe używanie elastycznej opaski na łydkę może minimalizować ryzyko odnowienia lub pogłębienia urazu. Znajduje zastosowanie także w podczas leczenia mikrourazów.

Opaska elastyczna na łydkę TGO-C OL 802 TIMAGO ZALETY:

  • Konstrukcja opaski - dzięki temu, że jest to opaska bezszwowa, bardzo wygodnie się nosi ten model elastycznej opaski na łydkę;

  • Materiał, z którego wykonana jest opaska na łydkę, przyśpiesza i ułatwia odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci podnosi komfort codziennej eksploatacji tego modelu opaski na łydkę;

  • Dzięki swojej elastyczności opaska zabezpiecza łydkę, nie krępując przy tym nadmiernie zakresu ruchu kończyny;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Opaska elastyczna na łydkę TGO-C OL 802 TIMAGO DANE TECHNICZNE:

Rozmiar:

  • S - 33-35,5 cm

  • M - 35,5-38 cm

  • L - 38-43 cm

  • XL - 43-48 cm


Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.


Kod produktu:
TGO-C OL 802

Producent: TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu opasek elastycznych na łydkę w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm:  ANTAR, KAREMOBILEXHALCAMPOPPOPANI TERESARENA.

Stabilizatory, ortezy i opaski na bark i łokieć w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Opaska elastyczna na łydkę TGO-C OL 802 TIMAGO

Opaska elastyczna na łydkę TGO-C OL 802 TIMAGO

30 Inne produkty w tej samej kategorii: