Sklep medyczny - Orteza skokowo-stopowa Pero-Med AFO T479651 - THUASNE - Stabilizator - na kontuzje - Niska cena! Zobacz większe

Orteza skokowo-stopowa Pero-Med AFO THUASNE

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 164,80 zł

Więcej informacji

Orteza skokowo-stopowa Pero-Med AFO THUASNE OPIS:

   Bardzo wytrzymała kompresyjna orteza skokowo-stopowa o nowoczesnej konstrukcji, zapewniająca wygodę i bezpieczeństwo podczas użytkowania produktu. Orteza stawu skokowego zbudowana z bardzo sprężystego materiału. Podczas używania ortezy następuje odzyskanie energii chodu. Komfort noszenia ortezy podnosi wygodna wyściółka wokół łydki.

Orteza skokowo-stopowa Pero-Med AFO THUASNE PRZEZNACZENIE:

   Orteza skokowo-stopowa stabilizuje i pomaga aktywizować uszkodzony staw skokowy. Może być stosowana w przypadku różnego typu urazów i mikrourazów stawu skokowego i stopy.

Orteza skokowo-stopowa Pero-Med AFO THUASNE ZALETY:

  • funkcjonalność - orteza stawu skokowego jest bardzo cienka, łatwo i niepostrzeżenie można ją dopasować do obuwia;

  • komfort noszenia zwiększony jest nie tylko przez unikalną konstrukcję ortezy, ale także dzięki specjalnej wyściółce znajdującej się wokół łydki

Orteza skokowo-stopowa Pero-Med AFO THUASNE DANE TECHNICZNE:

Modele: prawy, lewy.

orteza skokowo-stopowa. Rozmiary. rozmiar buta 35-37 S, 37-39 M, 39-41 L, 41-44 XL. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

NUMER KATALOGOWY PRODUCENTA: T 479651

PRODUCENT: THUASNE


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ortez skokowo- stopowych w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, KAREMOBILEXHALCAMPOPPOPANI TERESARENA, TIMAGO, UNITED SURGICAL.Stabilizatory, ortezy i opaski na bark i łokieć w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:
OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Orteza skokowo-stopowa Pero-Med AFO THUASNE

Orteza skokowo-stopowa Pero-Med AFO THUASNE

30 Inne produkty w tej samej kategorii: