Orteza skokowo-stopowa z wkładkami ochronnymi SILISTAB ® MALLEO THUASNE Zobacz większe

Orteza skokowo-stopowa z wkładkami ochronnymi SILISTAB ® MALLEO THUASNE

Nowy produkt

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 261,00 zł

Więcej informacji

Orteza skokowo-stopowa z wkładkami ochronnymi SILISTAB ® MALLEO THUASNE OPIS:

   Bardzo wytrzymała kompresyjna orteza skokowo-stopowa o nowoczesnej konstrukcji, zapewniająca wygodę i bezpieczeństwo podczas użytkowania produktu. Orteza wykonana została z dzianiny kompresyjnej (ok 21,5 mmHG), co ułatwia propriocepcję, czyli mięśniowe czucie głębokie*. Ponadto świetnie chroni kostkę. Orteza skokowo-stopowa zawiera specjalną strefę komfortu, dzięki czemu noszenie ortezy jest bardzo wygodne.

Orteza skokowo-stopowa z wkładkami ochronnymi SILISTAB ® MALLEO THUASNE PRZEZNACZENIE:

   Orteza stawu skokowego bardzo dobrze chroni przed przeciążeniami stawu. W związku z tym zalecana jest osobom, które zawodowo lub amatorsko uprawiają sport.
   Orteza skokowo-stopowa jest dedykowana również dla osób po różnego typu urazach kostki. Jego noszenie jest zalecane po różnego typu skręceniach naciągnięciach, zapaleniach mięśni i ścięgien, lub w przypadku zespołów bólowych stawu skokowego i stopy.

Orteza skokowo-stopowa z wkładkami ochronnymi SILISTAB ® MALLEO THUASNE ZALETY:

  • silikonowa pelota zwiększa komfort użytkowania ortezy stawu skokowego;

  • wygodna i delikatna tkanina umożliwia lepszą propriocepcję;

  • orteza skokowo-stopowa ma unikatową konstrukcję - jest to produkt tego typu, którego noszenie zapewnia maksimum komfortu i spokojną rekonwersję po urazie;

  • ten model ortezy zawiera wygodne wgłębienie na kostkę dzięki temu użytkownik podczas użytkowania ortezy skokowo-stopowej ma dodatkowy komfort.Orteza skokowo-stopowa z wkładkami ochronnymi SILISTAB ® MALLEO THUASNE DANE TECHNICZNE:

Dostępne kolory*: szary, czarny biały


Numer katalogowy:

  • 2365 01

Rozmiary:

Orteza skokowo-stopowa z wkładkami ochronnymi SILISTAB MALELEO THUASNE. Rozmiary: Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

Producent: THUASNE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ortez skokowo stopowych z wkładkami ochronnymi w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, KAREMOBILEXHALCAMPOPPOPANI TERESARENA, TIMAGO, UNITED SURGICAL.

Stabilizatory, ortezy i opaski na bark i łokieć w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Orteza skokowo-stopowa z wkładkami ochronnymi SILISTAB ® MALLEO THUASNE

Orteza skokowo-stopowa z wkładkami ochronnymi SILISTAB ® MALLEO THUASNE

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Customer questions & answers

No questions about the product at the moment,