Worek kolostomijny beżowy z filtrem Esteem Synergy CONVATEC REF 416775, 416779, 416783 Zobacz większe

Worek kolostomijny beżowy z filtrem Esteem Synergy CONVATEC REF 416775, 416779, 416783

Nowy produkt

Cena: 8,53 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek kolostomijny beżowy z filtrem Esteem Synergy CONVATEC opis:

   Worki stomijne Esteem Synergy posiadają jednoczęściowy system, który sprawia, że korzystanie ze sprzętu stomijnego jest jeszcze łatwiejsze. Worki wykonane z nowoczesnych materiałów sprawiają, że produkt jest przyjemniejszy dla skóry.

   Wyjątkowość tego sprzętu stomijnego cechuje się m.in. innowacyjną pianką przylepną, która z powodzeniem zastępuje powszechnie używane plastikowe pierścienie – zapewnia bezpieczne połączenie worka z płytką stomijną. Materiał, z którego worek stomijny został wyprodukowany, jest niezwykle przyjazny dla skóry oraz wykazuje dużą odporność na mechacenie i przemakanie. Do worka stomijnego Esteem Synergy dołączono wyjątkowy filtr, który skutecznie chroni przed przykrymi zapachami i balonowaniem produktu.

Worek kolostomijny beżowy z filtrem Esteem Synergy CONVATEC przeznaczenie:

   Tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby ze stomią jelita grubego (kolostomia, stomia kolostomijna).

Worek kolostomijny beżowy z filtrem Esteem Synergy CONVATEC zalety:

  • jednoczęściowy system gwarantuje łatwość w użytkowaniu wyrobu medycznego;

  • worek jest wyprodukowany z miękkiego, odpornego na wilgoć materiału;

  • specjalna pianka przylepna stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych plastikowych pierścieni, nie podrażniając przy tym skóry;

  • nie utrudnia czynności wykonywanych podczas pielęgnacji stomii.


W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Rozmiary i numery katalogowe:

  • 35 mm REF: 416775

  • 48 mm REF: 416779

  • 61 mm REF: 416783


PRODUCENT: CONVATEC

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia).

Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł.  Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny beżowy z filtrem Esteem Synergy CONVATEC REF 416775, 416779, 416783

Worek kolostomijny beżowy z filtrem Esteem Synergy CONVATEC REF 416775, 416779, 416783

30 Inne produkty w tej samej kategorii: