Wózek inwalidzki aluminiowy TGR-R WA C2600 TIMAGO

Nowy produkt

TGR-R WA C2600
Wózek dla osoby niepenosprawnej wykonany został z lekkiej aluminiowej ramy wzmocnionej podwójnym krzyżakiem. Posiada zmiękczone oparcie i siedzisko wykonane z materiału umożliwiającego stały przepływ powietrza. Podłokietniki z funkcją uchylania wykonane są w wersji profilowanej z mocno ściętym brzegiem. Wózek dla niepenosprawnych wyposażony jest w funkcję szybkiego demontażu kół.

Więcej szczegółów

857,00 zł

Więcej informacji

kadra sklepu która porusza się na wózkach inwalidzkich, doradzi Ci w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjalistę który dokona pomiaru. Zadzwoń 600202465


Wózek inwalidzki aluminiowy TGR-R WA C2600 OPIS:

   Wózek dla osoby niepenosprawnej wykonany został z lekkiej aluminiowej ramy wzmocnionej podwójnym krzyżakiem. Posiada zmiękczone  oparcie i siedzisko wykonane z materiału umożliwiającego stały przepływ powietrza. Podłokietniki z funkcją uchylania wykonane są w wersji profilowanej z mocno ściętym brzegiem. Wózek dla niepenosprawnych wyposażony jest w funkcję szybkiego demontażu kół oraz hamulce dla osoby prowadzącej. Podnóżki dostępne są w wersji uchylnej. Koła tylne pompowane (22”), przednie pełne gumowe o średnicy 6”.

Wózek inwalidzki aluminiowy TGR-R WA C2600 PRZEZNACZENIE:

   Lekki wózek inwalidzki ręczny przeznaczony dla osób mających problemy z samodzielnym poruszaniem się oraz dla osób z dysfunkcjami i ograniczeniami ruchowymi. Napędzany siłą mięśni rąk użytkownika lub poprzez prowadzenie przez osobę towarzyszącą. wózek inwalidzki lekki składany przeznaczony jest głównie do przemieszczania się na krótki dystans, jak i do użytku w zamkniętych pomieszczeniach.
   Ten wspaniały wózek inwalidzki lekki składany ze względu na lekkość i wytrzymałość i komfort, przeznaczony jest zarówno dla osób starszych jak i młodszych.
 

 Wózek inwalidzki aluminiowy TGR-R WA C2600 ZALETY:

 • aluminiowy wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność przy małym nakładzie energii

 • wygoda- podłokietniki i poduszka gwarantują wygodę i komfort nawet podczas przemieszczania się na nieco dłuższy dystans

 • lekkość- aluminiowy wózek inwalidzki gwarantuje łatwość przemieszczania się i przenoszenia

 • wózek dla niepełnosprawnych posiada bardzo sprawne i  niezawodne hamulce dociskowe zapewniające bezpieczeństwo

 • estetyka wykonania i wytrzymałość - wózek wykonano z aluminiowej ramy z podwójnym krzyżakiem

Wózek inwalidzki aluminiowy TGR-R WA C2600 SPECYFIKACJA:

 • hamulce dla osoby prowadzącej

 • oparcie (łamane) z poduszką

 • pas dla użytkownika - zapewnia bezpieczenstwo podczas codzinnego użytkowania

 • podłokietnik z funkcją uchylania

 • hamulec postojowy

 • tylne koła pompowane

 • plastikowe ciągi

 • szybkozłączka – funkcja szybkiego demontażu kół

 • uchylne podnóżki

 • regulacja środka ciężkości na przednich

 • kołach

 • kółka anty-wywrotne regulowane

 • rama wzmocniona podwójnym krzyżakiem

 • maksymalne obciążenie: 100 kg


Wózek inwalidzki aluminiowy TGR-RWA C2600 WYMIARY:

Wyposażenie:
 • taśma zabezpieczająca łydki

 • pompka

 • zestaw kluczy

PRODUCENT: Timago
* - produkt w ostatnim miesiącu jest lub był najtańszy na ceneo.pl
Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!
Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad  4300 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich?
     Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, COMFORT, MOBILEX, THUASNE, APCO Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
     Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z nfz?).  W razie pytań służymy pomocą.


Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto inny asortyment i akcesoria do wózków.INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA
Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:
W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:


Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.
Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.
Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:
Kod NFZ- rodzaje wózków: 

 • Kod P.127wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
 • Kod P.128wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
 • Kod P.129wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
 • Kod P.130wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ ?
Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

<span style


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-08-02

polecam

Wózek inwalidzki aluminiowy polecam jest niezwykle lekki.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Wózek inwalidzki aluminiowy TGR-R WA C2600 TIMAGO

Wózek inwalidzki aluminiowy TGR-R WA C2600 TIMAGO

TGR-R WA C2600
Wózek dla osoby niepenosprawnej wykonany został z lekkiej aluminiowej ramy wzmocnionej podwójnym krzyżakiem. Posiada zmiękczone oparcie i siedzisko wykonane z materiału umożliwiającego stały przepływ powietrza. Podłokietniki z funkcją uchylania wykonane są w wersji profilowanej z mocno ściętym brzegiem. Wózek dla niepenosprawnych wyposażony jest w funkcję szybkiego demontażu kół.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: