Wózek inwalidzki ręczny New Classic MOBILEX Zobacz większe

Wózek inwalidzki ręczny New Classic MOBILEX

Nowy produkt

New Classic MOBILEX
Ręczny wózek inwalidzki wykonany ze stali chromowo-molibdenowej, oparty na ramie krzyżakowej malowanej proszkowo. Jest to wózek o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa. Ponadto, ręczny wózek inwalidzki posiada wiele udogodnień, dzięki którym będziesz się mógł wygodnie przemieszczać.

Więcej szczegółów

Cena: 525,00 zł

Więcej informacji

Kadra sklepu, która porusza się na wózkach inwalidzkich, poradzi CI w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjaliste, który dokona pomiaru. Zadzwoń 600 202 465.

UWAGA!
W celu ustalenia czasu realizacji prosimy o kontakt. 

Cena dotyczy wózka w standardowym wyposażeniu, zdjęcia mają charakter poglądowy. 

Wózek inwalidzki ręczny New Classic MOBILEX:

Ręczny wózek inwalidzki wykonany ze stali chromowo-molibdenowej, oparty na ramie krzyżakowej malowanej proszkowo. Jest to wózek o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa. Ponadto, ręczny wózek inwalidzki posiada wiele udogodnień, dzięki którym będziesz się mógł wygodnie przemieszczać. Dzięki swojej konstrukcji ręczny wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność użytkownika, nawet przy niskim nakładzie energi.

Dzięki budowie wózka inwalidzkiego ręcznego i wyposażeniu go karbowane ciągi, użytkownik może łatwiej nim manewrować. Opcjonalnie ten model wózka jest wyposażony w hamulec dla osoby prowadzącej.

Wózek inwalidzki ręczny New Classic MOBILEX przeznaczenie:

   Ręczny wózek inwalidzki przeznaczony głównie dla osób cierpiących na choroby neurologiczne, osób, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Ten model wózka nadaje się do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Wózek inwalidzki ręczny New Classic MOBILEX zalety:

 • wytrzymały konstrukcja — wózek inwalidzki wykonany ze stali chromowo-molibdenowej gwarantuje stabilność wózka podczas codziennej eksploatacji;
 • solidny i wytrzymały wózek inwalidzki, bardzo łatwy do prowadzenia. Prowadzenie wózka ułatwiają czarne karbowane ciągi;
 • łatwa eksploatacja wózka i możliwość dostosowania wózka nie tylko do potrzeb użytkownika — wózek można łatwo zamontować na schodołaz;
 • wiele dodatkowych opcji takich jak: pas biodrowy oraz hamulec dla osoby prowadzącej wózek — elementy zwiększające bezpieczeństwo użytkownika wózka, koła montowane na szybkozłączach co powoduje, że koła można bardzo łatwo zdemontować i przewieźć samochodem.

Wózek inwalidzki ręczny New Classic Mobilex, dane techniczne:

Szerokość siedziska:

40,45,50 cm

Głębokość siedziska:

40 cm

Wysokość oparcia:

44 cm

Szerokość całkowita wózka:

59,64,69 cm

Wysokość siedziska od podłoża:

48 cm

Odległość od podnóżka do siedziska:

35-46 cm

Wagą wózka:

17,3 kg

Maksymalne obciążenie:

120 kg

PRODUCENT:
MOBILEX
UWAGA: Produkt z wydłużonym czasem oczekiwania -o szczegóły pytaj telefonicznie. Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA
Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:
 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.
Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:
W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:
 • wózki inwalidzkie dziecięce;
 • wózki inwalidzkie ręczne;
 • wózki inwalidzkie aktywne;
 • wózki inwalidzkie elektryczne;
 • wózki inwalidzkie toaletowe;
 • wózki inwalidzkie stabilizujące.

Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena wynosi niewiele? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.

Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.
Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.

Refundacja NFZ -dofinansowanie do wózka inwalidzkiego przysługuje na:
Kod NFZ- rodzaje wózków:
 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ?


Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-10-23

Polecam!!!

Ostatnio kupiłem mojej córce ręczny wózek inwalidzki New Classic MOBILEX. Wszyscy jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Wózek jest bezpieczny, wygodny, poręczny, lekki, łatwy w codziennym użytkowaniu. Został wyposażony w funkcję szybkiego demontażu kół, co z kolei znacznie ułatwia jego transport. Posiada on także pas zabezpieczający użytkownika przed wypadnięciem i innymi urazami mechanicznymi. Sklep medyczny Helpik w Łańcucie jest naprawdę godny polecenia: duży wybór wózków inwalidzkich, profesjonalne doradztwo, szybka obsługa, rewelacyjna cena rynkowa. Bardzo dziękuję!!!

  Oceń 
  2019-10-15

  Zachęcam do kupna.

  Siedem miesięcy temu kupiłem mojej córce ręczny wózek inwalidzki New Classic MOBILEX. Nie żałuję tego wyboru. Wózek jest wygodny, zwrotny, bezpieczny i stabilny. Posiada także odchylane podnóżki, które ułatwiają użytkownikowi wejście lub zejście z wózka. Serdecznie dziękuję pracownikom sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za cenne wskazówki dotyczące wózka i szybką obsługę.

   Oceń 
   2019-10-14

   Polecam!!!

   Kupiłem dla mojej siostry ręczny wózek inwalidzki New Classic MOBILEX. Wszyscy jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Wózek posiada dobrze wyprofilowane oparcie,które zapewnia osobie niepełnosprawnej maksymalny komfort. Głębokość i szerokość siedziska zostały dostosowane do układu ciała użytkownika. Dodatkową zaletą tego modelu są odchylane podnóżki, dzięki którym można łatwo posadzić lub zdjąć z wózka osobę niepełnosprawną. Kolejny plus to duże, wytrzymałe, odporne na przecieranie się pompowane tylne koła. Serdecznie dziękuję pracownikom sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za praktyczne porady i nieocenioną pomoc w wyborze modelu.

    Oceń 
    2019-09-30

    Polecam wszystkim!!!

    Kupiłem mojej siostrze ręczny wózek inwalidzki New Classic MOBILEX. Nie żałuję wyboru. Posiada on odchylane podłokietniki, oraz regulowane na długość, zdejmowane i odchylane podnóżki. Wózek ponadto został wykonany ze stali chromowo-molibdenowej, która gwarantuje jeszcze większą wytrzymałość i stabilizację. Dodatkową zaletą tego modelu jest elastyczne, miękkie siedzisko wykonane z materiału przepuszczającego powietrze. Sklep medyczny Helpik w Łańcucie jest naprawdę wart polecenia: duży wybór wózków inwalidzkich, szeroka oferta, ale przede wszystkim korzystna cena rynkowa!!!

     Oceń 
     2019-09-26

     Polecam wszystkim!!!

     Ostatnio kupiłem mojej córce z MPD ręczny wózek inwalidzki New Classic MOBILEX. To był naprawdę dobry wybór. Wózek jest poręczny, lekki i zwrotny. Został wykonany ze stali chromowo-molibdenowej, która gwarantuje wytrzymałość i stabilność, co z kolei zapewnia użytkownikowi maksymalne bezpieczeństwo. Kolejnymi plusami są odchylane podnóżki ułatwiające osobie wstawanie lub siadanie na wózku oraz duże, wytrzymałe, odporne na przecieranie się pompowane tylne koła. Dziękuję pracownikom sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za rzeczowe porady i szybką obsługę.

      Oceń 
      2019-09-23

      Gorąco polecam!!!

      Siedem miesięcy temu kupiłem dla mojej siostry z MPD ręczny wózek inwalidzki New Classic MOBILEX. Nie żałuję wyboru. Wózek jest bezpieczny, wygodny, lekki i zwrotny. Głębokość i szerokość siedziska zostały dostosowane do układu ciała użytkownika. Wózek posiada odchylane podłokietniki, jak również regulowane, odchylane i zdejmowane podnóżki, co sprawia, że można nim bez żadnego problemu wjeżdżać do wąskich, ciasnych pomieszczeń. Konstrukcja wózka wykonana jest ze stali chromowo-molibdenowej, która zapewnia większą wytrzymałość. Bardzo dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za wszelkie sugestie dotyczące wózka oraz profesjonalną obsługę. Naprawdę gorąco polecam!!!!

       Oceń 
       2019-09-18

       Zdecydownie polecam.

       Kupiłem córce wózek inwalidzki ręczny New Classic MOBILEX. Nie żałuję tego wyboru. Wózek wyposażony jest w dobrze wyprofilowane oparcie gwarantujące użytkownikowi wygodę i relaks. Rama wózka wykonana jest ze stali chromowo-molibdenowej, co zapewnia jeszcze większą wytrzymałość. Dodatkowym plusem tego modelu są odchylane podłokietniki oraz regulowane na długość, odchylane i wyjmowane podnóżki. Ta opcja zdecydowanie ułatwia osobie niepełnosprawnej wchodzenie lub schodzenie z wózka. Ponadto jest on dostępny w rewelacyjnej cenie. Naprawdę gorąco polecam sklep medyczny Helpik w Łańcucie: duży wybór wózków inwalidzkich oraz szeroka oferta. Serdecznie dziękuję personelowi sklepu za praktyczne porady i profesjonalną obsługę.

        Oceń 
        2019-09-16

        Polecam!!!

        Ostatnio kupiłem dla mojej siostry wózek inwalidzki ręczny New Classic MOBILEX. Wszyscy jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Rama wykonana ze stali chromowo-molibdenowej gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i stabilizacji. Wózek wyposażony jest również w odchylane podłokietniki oraz regulowane na długość odchylane, zdejmowane podnóżki, co ułatwia wsadzanie lub zsadzanie użytkownika z wózka. Ponadto jego profil został bardzo dobrze dostosowany do układu ciała osoby niepełnosprawnej. To najlepszy wózek, jaki kiedykolwiek udało mi się kupić. Serdecznie dziękuję pracownikom sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za cenne porady i pomoc w wyborze właśnie tego modelu

         Oceń 
         2019-08-30

         Gorąco polecam!!!

         Niedawno kupiłem wózek inwalidzki ręczny New Classic MOBILEX. Nie żałuję wyboru. Wózek jest stabilny, bezpieczny i wytrzymały. Poza tym łatwy do transportu. Używam go zarówno w domu jak i podróży. Świetnie sprawdza się szczególnie w miejscach z wąskimi i ciasnymi klatkami schodowymi. Ponadto jest dostępny w korzystnej cenie Dziękuję pracownikom sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za rzeczowe porady oraz profesjonalną obsługę.

          Oceń 
          2019-08-22

          Zachęcam do kupna.

          Przeglądając ofertę sklepu medycznego Helpik w Łańcucie w końcu zdecydowałem się na zakup ręcznego wózka inwalidzkiego New Classic MOBILEX. Wózek jest bezpieczny, lekki, zwrotny. Poza tym można go łatwo przewieźć nawet w małym samochodzie. Naprawdę polecam sklep medyczny Helpik w Łańcucie: Duży wybór wózków inwalidzkich, bardzo dobra oferta, profesjonalne doradztwo, przystępna cena. Serdecznie Dziękuję!!!

           Oceń 
           2019-08-21

           Gorąco polecam!!!

           Niedawno kupiłem mojej siostrze ręczny wózek inwalidzki New Classic MOBILEX. Posiada on dobrze wyprofilowane oparcie, elastyczne, miękkie siedzisko dostosowane do układu ciała użytkownika. Dodatkowy plus tego modelu to długie podłokietniki pozwalające osobie niepełnosprawnej na swobodne oparcie rąk. Poza tym wózek rewelacyjnie sprawdza się w naszym mieszkaniu.

            Oceń 
            2019-08-19

            Gorąco polecam!!!

            Niedawno kupiłem ręczny wózek inwalidzki New Classic MOBILEX. Wózek jest wygodny, bezpieczny, stabilny, solidny. Można go długo eksploatować. Ponadto jest odporny na zmienne warunki pogodowe. Używam go niemal wszędzie: w domu, w podróży itp.

             Oceń 
             2019-08-09

             Gorąco polecam!!!

             Jakiś czas temu kupiłem wózek inwalidzki ręczny New Classic MOBILEX. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego modelu. Wózek jest wygodny, praktyczny, łatwy do manewrowania. Poza tym szybko się składa i rozkłada. Dodatkową jego zaletą są duże, wytrzymałe, odporne na ścieranie gumowe koła. Posiada także długie podłokietniki pozwalające użytkownikowi na swobodne oparcie rąk. Świetnie sprawdza się u nas w mieszkaniu. Dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za rzeczowe porady i szybką obsługę.

              Oceń 
              2019-08-02

              polecam

              Wózek inwalidzki ręczny w doskonałej cenie.Jest niezwykle wygodny i lekki.Ma fajne gumowe koła ,które leciutko prowadzą wózek.

               Oceń 
               2019-07-29

               Zachęcam do kupna.

               Niedawno kupiłem wózek inwalidzki ręczny New Classic MOBILEX. Nie żałuję tego wyboru. Wózek jest bezpieczny, solidny, lekki, mobilny. Używam go zarówno w domu jak i na zewnątrz. Idealnie nadaje się do długich spacerów. Dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za pomoc w wyborze modelu.

                Napisz swoją opinię!

                Napisz opinię

                Wózek inwalidzki ręczny New Classic MOBILEX

                Wózek inwalidzki ręczny New Classic MOBILEX

                New Classic MOBILEX
                Ręczny wózek inwalidzki wykonany ze stali chromowo-molibdenowej, oparty na ramie krzyżakowej malowanej proszkowo. Jest to wózek o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa. Ponadto, ręczny wózek inwalidzki posiada wiele udogodnień, dzięki którym będziesz się mógł wygodnie przemieszczać.

                Produkty powiązane

                30 Inne produkty w tej samej kategorii: