Wózek inwalidzki aluminiowy Line MOBILEX

Nowy produkt

LINE MOBILEX
Bardzo lekki, składany wózek inwalidzki wykonany z aluminium, charakteryzujący się ergonomiczną konstrukcją oparcia, które pozwala na pełne wykorzystanie głębokości siedziska i sprawia, że tapicerka oparcia zapewnia dodatkowe podparcie lędźwiowe. Rama lekkiego wózka inwalidzkiego wykonana w technologii bezspawowej co w znaczący sposób poprawia wytrzymałość całej konstrukcji.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Kadra sklepu, która porusza się na wózkach inwalidzkich, poradzi CI w doborze wózka lub wyśle do Ciebie

Uwaga!
W celu ustalenia czasu realizacji prosimy o kontakt. 

Zdjęcia mają charakter poglądowy. 

Wózek inwalidzki aluminiowy Line Mobilex 

Bardzo lekki, składany wózek inwalidzki wykonany z aluminium, charakteryzujący się ergonomiczną konstrukcją oparcia, które pozwala na pełne wykorzystanie głębokości siedziska i sprawia, że tapicerka oparcia zapewnia dodatkowe podparcie lędźwiowe. Rama lekkiego wózka inwalidzkiego wykonana w technologii bezspawowej co w znaczący sposób poprawia wytrzymałość całej konstrukcji. Wózek inwalidzki składany wyposażony jest w koła tylne z szybkozłączką , regulowane i zdejmowane podnóżki bez użycia narzędzi, zdejmowane podłokietniki, komfortową i oddychającą tapicerkę występującą w kilku kolorach.

Wózek inwalidzki aluminiowy Line Mobilex przeznaczenie:

Ze względu na lekkość, wytrzymałość i komfort składany wózek inwalidzki przeznaczony jest zarówno dla osób starszych jak i młodszych główne do przemieszczania się na dłuższy dystans. Może być używany wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Wózek inwalidzki aluminiowy Line Mobilex zalety:

 • Dodatkowe podparcie dla pleców - dzięki tapicerce wykorzystującej pełne podparcie siedziska, przebywanie na aluminiowym wózku inwalidzkim staje się bardziej wygodne i bezpieczne dla pleców

 • Rama wózka składanego wykonana w technologii bez spawowej co w znaczący sposób poprawia wytrzymałość całej konstrukcji

 • Lekki wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność przy małym nakładzie energii

 • Wygoda - nowoczesny design ręcznego wózka inwalidzkiego gwarantuje komfort i wygodę. Składany wózek inwalidzki posiada podłokietniki oraz podnóżki z możliwością regulacji wysokości i odchylenia

 • Anatomiczny kształt i oddychająca tapicerka - gwarantuje wygodę użytkowania oraz lepsze rozłożenie nacisku ciała na pośladki, oraz uda

 

 

Wózek inwalidzki aluminiowy Line Mobilex dane techniczne:


Do pobrania:

Kod produktu: LINE

Producent: MOBILEX

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich?

Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO.  Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym.

Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z nfz?). 

W razie pytań służymy pomocą. Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto inny asortyment i akcesoria do wózków.


INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA
Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:
W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:


Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.
Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.
Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:
Kod NFZ- rodzaje wózków: 

 • Kod P.127wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
 • Kod P.128wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
 • Kod P.129wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
 • Kod P.130wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ ?
Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-10-15

Oczywiście, polecam.

Ostatnio kupiłem mojej siostrze z MPD aluminiowy wózek inwalidzki Line MOBILEX. Jesteśmy bardzo z niego zadowoleni. Wózek jest wygodny, bezpieczny, solidny, a przede wszystkim łatwy do manewrowania. Warto nadmienić, że jego tapicerka została wykonana z materiału przepuszczającego powietrze, co według mnie jest bardzo ważne w przypadku osób, które dużo czasu w ciągu dnia przebywają w pozycji siedzącej. Wózek wyposażony jest w długie, zaokrąglane podłokietniki, pozwalające użytkownikowi swobodnie oprzeć ręce. Sklep medyczny Helpik w Łańcucie jest naprawdę godny polecenia: szeroki asortyment wózków inwalidzkich, fachowe doradztwo , profesjonalna, szybka obsługa, a do tego korzystna cena rynkowa. Serdecznie dziękuję!!!

  Oceń 
  2019-10-14

  Zachęcam do kupna.

  Pół roku temu kupiłem mojej córce aluminiowy wózek inwalidzki Line MOBILEX. Posiada on ergonomiczną konstrukcję i tapicerkę, która zapewnia dodatkowe podparcie dla lędźwiowego odcinka kręgosłupa, co z kolei znacznie zapobiega, a także koryguje różnorodne wady postawy u osób niepełnosprawnych. Kolejny plus tego modelu to długie zaokrąglane podłokietniki pozwalające użytkownikowi swobodnie oprzeć ręce. Należy zaznaczyć, że jest to wózek inwalidzki składany. Ta funkcja ułatwia jego transport. Poza tym jest lekki, bezpieczny i zwrotny. Sklep medyczny Helpik w Łańcucie jest naprawdę wart polecenia: duży wybór wózków inwalidzkich, profesjonalne doradztwo, szybka obsługa, korzystna cena rynkowa. Bardzo dziękuję!!!

   Oceń 
   2019-10-01

   Gorąco polecam!!!

   Kupiłem mojemu bratu aluminiowy wózek inwalidzki Line MOBILEX. To był naprawdę dobry wybór. Wózek jest bardzo lekki, wygodny i zwrotny. Posiada dobrze wyprofilowane oparcie, długie zaokrąglone podłokietniki pozwalające użytkownikowi swobodnie oprzeć ręce, elastyczne, miękkie siedzisko z tapicerką przepuszczającą powietrze, co w znacznej mierze zapobiega rozwojowi odparzeń i odleżyn. Dodatkowa zaletą tego modelu są duże, wytrzymałe, odporne na przecieranie się pompowane tylne koła. Wózek jest idealny do poruszania się po mieszkaniu jak i na zewnątrz. Sklep medyczny Helpik w Łańcucie jest naprawdę wart polecenia: szeroki asortyment wózków inwalidzkich, oferta dostosowana do potrzeb klientów, a do tego korzystna cena rynkowa!!!

    Oceń 
    2019-09-27

    Zdecydownie polecam.

    Kupiłem mojemu bratu aluminiowy wózek inwalidzki Line MOBILEX. Wszyscy jesteśmy z niego zadowoleni. Wózek jest praktyczny, zwrotny i wygodny. Jego profil zapewnia dodatkowe podparcie dla lędźwiowego kręgosłupa, co jest szczególnie ważne w przypadku osób mających różne wady postawy. Wózek posiada też długie podłokietniki pozwalające użytkownikowi swobodnie oprzeć ręce. To był naprawdę dobry wybór. Dziękuję pracownikom sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za cenne porady i szybką obsługę.

     Oceń 
     2019-09-23

     Gorąco polecam!!!

     Kupiłem dla mojego syna aluminiowy wózek inwalidzki Line MOBILEX. Wszyscy jesteśmy z niego zadowoleni. Ergonomiczny profil wózka zapewnia dodatkowe podparcie dla lędźwiowego odcinka kręgosłupa, tym samym zapewniając użytkownikowi maksymalny komfort. Warto dodać, że tapicerka wózka zastała wykonana z oddychającego materiału, co znacznie zapobiega rozwojowi odparzeń i odleżyn, co moim jest szczególnie w przypadku osób, które dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej. Ponadto wózek szybko się składa i rozkłada, a co za tym idzie można go w prosty sposób przetransportować z miejsca na miejsce. Ta funkcja okazała się w naszym przypadku bardzo przydatna podczas długich podróży. Wózek wyposażony jest w regulowane i zdejmowane podłokietniki, co z kolei ułatwia osobie niepełnosprawnej wchodzenie na wózek lub zejście z niego. Dziękuję pracownikom sklepu medycznego
     Helpik w Łańcucie za rzeczowe porady i szybką obsługę.

      Oceń 
      2019-09-18

      Oczywiście, polecam.

      Kupiłem mojemu bratu wózek inwalidzki aluminiowy Line MOBILEX. Jesteśmy z niego zadowoleni. Wózek jest wygodny, lekki, mobilny i poręczny. Ważny jest również fakt, że jego tapicerka jest wykonana z materiału przepuszczającego powietrze. Naprawdę polecam sklep medyczny Helpik w Łańcucie!!!

       Oceń 
       2019-08-30

       Zdecydownie polecam.

       Parę miesięcy temu kupiłem dla mojej siostry z MPD aluminiowy wózek inwalidzki Line MOBILEX. Wszyscy jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Wózek jest bezpieczny, lekki, zwrotny, wykonany z materiału przepuszczającego powietrze i łatwego w utrzymaniu czystości. Dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za poświęcony czas, praktyczne porady i szybką obsługę.

        Oceń 
        2019-08-28

        Zachęcam do kupna.

        Jakiś czas temu kupiłem aluminiowy wózek inwalidzki Line MOBILEX. Jestem z niego zadowolony. Wózek posiada dobrze wyprofilowane oparcie, zapewniające maksymalny komfort i relaks. Jego tapicerka wykonana jest z materiału przepuszczającego powietrze, co zapobiega np. rozwojowi odleżyn. Wózek jest idealny na długie spacery. Znakomicie sprawdza się również w podróży. Dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za rzeczowe porady i szybką obsługę.

         Oceń 
         2019-08-27

         Zdecydownie polecam.

         Kupiłem mojej córce aluminiowy wózek inwalidzki Line MOBILEX. Nie żałuję wyboru. Wózek jest lekki, poręczny, zwrotny i wytrzymały. Ponadto jest wykonany z materiałów odporny na zmienne warunki pogodowe. Świetnie sprawdza się zarówno w domu jak i w podróży. Bardzo dziękuję pracownikom sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za praktyczne porady i profesjonalną obsługę.

          Oceń 
          2019-08-26

          Zdecydownie polecam.

          Niedawno kupiłem aluminiowy wózek inwalidzki Line MOBILEX. Jestem z niego zadowolony. Wózek jest bardzo wygodny, bezpieczny, łatwy do manewrowanie. Szybko się składa i rozkłada. Można go bez żadnego problemu przewieźć nawet w małym samochodzie. Idealnie nadaje się do długich podróży. Ponadto jest wykonany z materiałów odpornych na zmienne warunki pogodowe. Bardzo dziękuję pracownikom sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za rzeczowe porady i nieocenioną pomoc w wyborze właśnie tego modelu.

           Oceń 
           2019-07-25

           Gorąco polecam!!!

           Pięć miesięcy temu kupiłem mojemu niepełnosprawnemu bratu wózek inwalidzki aluminiowy Line MOBILEX. Wózek jest bardzo wygodny, lekki, praktyczny, mobilny. Można go bez problemu złożyć i przewieźć np. w samochodzie. Idealnie nadaje się do długich spacerów. Świetnie sprawdza się w naszym bloku.

           • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

           Napisz swoją opinię!

           Napisz opinię

           Wózek inwalidzki aluminiowy Line MOBILEX

           Wózek inwalidzki aluminiowy Line MOBILEX

           LINE MOBILEX
           Bardzo lekki, składany wózek inwalidzki wykonany z aluminium, charakteryzujący się ergonomiczną konstrukcją oparcia, które pozwala na pełne wykorzystanie głębokości siedziska i sprawia, że tapicerka oparcia zapewnia dodatkowe podparcie lędźwiowe. Rama lekkiego wózka inwalidzkiego wykonana w technologii bezspawowej co w znaczący sposób poprawia wytrzymałość całej konstrukcji.

           Produkty powiązane

           30 Inne produkty w tej samej kategorii: