Pasek mocujący do worków na mocz Conveen 05050 COLOPLAST

1163

Nowy produkt

Worki do zbiórki moczu Conveen mogą być przyczepiane do nogi za pomocą pasków mocujących Conveen. Paski są miękkie, elastyczne, zapinane na rzepy i wyposażone w guziki, które wpina się w specjalne dziurki w workach do zbiórki moczu. Worek przypięty do nogi za pośrednictwem pasków gwarantuje dyskrecję i nie krępuje ruchów.

Więcej szczegółów

W Magazynie - Wysyłka 24H

Cena: 28,20 zł brutto

Opis

Wysyłka 24hTak
Sprzedaż naSztuki
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Pasek mocujący do worków na mocz Conveen 05050 COLOPLAST OPIS:

   Coloplast opracowuje produkty i dostarcza usługi ułatwiające życie osobom z dolegliwościami z zakresu intymnej opieki zdrowotnej. Pasek mocujący do worków na mocz jest idealnym rozwiązaniem w sytuacjach, gdy zachodzi potrzeba ciągłego ich stosowania. Pasek przeznaczony do mocowania na nodze doskonale zabezpiecza worek przed przesuwaniem się, dzięki czemu pozwala zachować pełną dyskrecję. Wykonanie paska z miękkiego, delikatnego dla skóry materiału nie ogranicza swobody ruchów, co sprawia, że stosowanie go podczas codziennych czynności jest w pełni komfortowe. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zamów Pasek mocujący do worków na mocz COLOPLAST już dziś online!

Pasek mocujący do worków na mocz Conveen 05050 COLOPLAST PRZEZNACZENIE:

 • Produkt przeznaczony do mocowania na nogę w celu zabezpieczenia worka na mocz przed przemieszczaniem;

 • Oferta skierowana jest dla osób stosujących na co dzień worki do zbiórki moczu.

Pasek mocujący do worków na mocz Conveen 05050 COLOPLAST ZALETY:

 • Miękki, delikatny materiał;

 • Zapięcie na rzepy;

 • Pełna dyskrecja oraz wysokie poczucie komfortu na co dzień;

 • Zachowanie swobody ruchów;

 • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.UWAGA:

W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.
 Kod produktu:
05050

Producent: COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu pasków mocujących do worków na mocz w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków do zbiórki moczu i akcesoria?

Radzimy wybrać worki do zbiórki moczu i akcesoria z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: ANTAR, B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED LARENA, POFAM JEDNOŚĆ, POFAM JEDNOŚĆ Sp. z o.o., QUFORA, ZARYS

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Pasek mocujący do worków na mocz Conveen 05050 COLOPLAST

Pasek mocujący do worków na mocz Conveen 05050 COLOPLAST

Worki do zbiórki moczu Conveen mogą być przyczepiane do nogi za pomocą pasków mocujących Conveen. Paski są miękkie, elastyczne, zapinane na rzepy i wyposażone w guziki, które wpina się w specjalne dziurki w workach do zbiórki moczu. Worek przypięty do nogi za pośrednictwem pasków gwarantuje dyskrecję i nie krępuje ruchów.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: