Worek do zbiórki moczu na nogę LARENA 350 ml - CORTMED

9920

Nowy produkt

Worek do zbiórki moczu na nogę Larena® 350 ml posiada: Gładki, antyskrętny i elastyczny dren o długości 50 cm z możliwością jego docięcia do indywidualnych potrzeb, zawór antyzwrotny, miękką wyściółkę fizelinową, odpływowy zawór dźwigniowy Lever-tap oraz wzmacnianie otwory do montażu pasków mocujących.Worek dopasowuje się i przylega do nogi, doskonale nadając się do codziennego użytkowania.

Więcej szczegółów

W magazynie

Cena: 9,80 zł

Opis

Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

W CELU DOBORU ODPOWIEDNIEGO ROZMIARU I KOLORU
PROSIMY PODAĆ KOD PRODUKTU (REF) PODCZAS SKŁADANIA ZAMÓWIENIA

WOREK DO ZBIÓRKI MOCZU NA NOGĘ LARENA 350 ML

Worek do zbiórki moczu na nogę Larena® 350 ml posiada: Gładki, antyskrętny i elastyczny dren o długości 50 cm z możliwością jego docięcia do indywidualnych potrzeb, zawór antyzwrotny, miękką wyściółkę fizelinową, unikatowy odpływowy zawór dźwigniowy Lever-tap oraz wzmacnianie otwory do montażu pasków mocujących.

Worek dopasowuje się i przylega do nogi, doskonale nadając się do codziennego użytkowania. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom worek jest niemal niewidoczny pod ubraniem, zapewniając najwyższy poziom dyskrecji.

Cechy produktu:

 • Worek Larena 350 ml ze względu na swoje niewielkie rozmiary jest znacznie bardziej dyskretny i mniej zauważalny pod ubraniem niż standardowe worki do zbiórki moczu na nogę o większych pojemnościach;

 • Worki na nogę Larena wyposażone są w uniwersalny łącznik w kształcie stożka. Pozwala to na proste podłączenie cewnika wewnętrznego (urologicznego), zewnętrznego lub worka urostomijnego;

 • Gładki dren worka ułatwia odpływ moczu do worka bez zalegania kropli moczu. Średnica oraz grubość drenu eliminuje możliwość powstania zagięcia, niedrożności lub zatkania odpływu;

 • Zawór antyzwrotny zapobiega cofaniu się moczu, co jest bardzo ważne w zapobieganiu infekcjom;

 • Worek przystosowany jest do noszenia zarówno na udzie lub łydce;

 • Aby zwiększyć komfort użytkowania, wewnętrzna strona worka wykonana została z nietkanego i przyjaznego dla skóry miękkiego materiału fizelinowego, który chroni ją przed podrażnieniami i odparzeniami;

 • Zawory odpływowe worków Larena zostały zaprojektowane z myślą o łatwym, wygodnym i higienicznym opróżnianiu ich zawartości, nawet dla osób o niepełnej sprawności rąk;

 • Dren wychodzący z worka na nogę może być bezpośrednio podłączony do worka do dobowej zbiórki moczu (o pojemności 2000 ml lub większej), bez potrzeby zmiany worka;

 • Wszystkie worki Larena posiadają nadrukowaną skalę na zewnątrz worka, w celu łatwego odczytu ilości zebranego moczu;

 • Długi dren (50 cm) o powiększonej średnicy zapewnia bezpieczeństwo i swobodę, eliminując ryzyko jego skręcenia, zatkania odpływu lub zalegania moczu w drenie;

 • Dren można dociąć przed założeniem stożkowego konektora, aby dopasować jego długość do indywidualnego wzrostu pacjenta – umożliwia to swobodne poruszanie się i pozwala na pełen zakres ruchów. Gładka konstrukcja drenu umożliwia docinanie jego długości w dowolnym miejscu, według indywidualnych potrzeb pacjenta (dren karbowany, w odróżnieniu od gładkiego, można docinać jedynie w odstępach skokowych co 4-6 cm);

 • Uniwersalne otwory zarówno u góry jak i u dołu worka pozwalają na korzystanie ze wszystkich dostępnych na rynku pasków mocujących. Dodatkowa para otworów u góry pozwala na lepsze dopasowanie mocowania worka w zależności od potrzeb pacjenta;

 • Worki na nogę Larena dostępne są w 4 rozmiarach – 350 ml, 500 ml, 750 ml oraz 1500 ml;

 • Worki Larena pakowane są pojedynczo w foliowe opakowania, które można łatwo otworzyć wykorzystując specjalną perforację umieszczoną na ich krawędzi.Wyjątkowo miękka wyściółka fizelinowa

Worki Larena do mocowania na nogę posiadają wyjątkowo miękką wyściółkę flizelinową. Tkanina jest przyjazna w kontakcie ze skórą i chroni ją przed ewentualnymi odparzeniami lub uszkodzeniami.

Gładki dren – wygoda i indywidualne dopasowanie

Dren w workach Larena do mocowania na nogę można docinać na dowolną, indywidualnie dopasowaną do potrzeb pacjenta długość (odróżnia to dreny gładkie od karbowanych, które można docinać jedynie skokowo w odstępach co 4-6 cm).

Łącznik w kształcie stożka

Wszystkie worki Larena posiadają łącznik w kształcie stożka, umożliwiający pewne i wygodne podłączenie worka do cewnika. Stożkowy konektor nakładany jest po dopasowaniu (docięciu) drenu.

Pojedyncze opakowanie

Wszystkie worki Larena pakowane są pojedynczo w foliowe opakowania, które posiadają linię perforacyjną ułatwiającą ich otwieranie. Osobne opakowanie umożliwia higieniczne przechowywanie produktu oraz potwierdza, że produkt nie był używany.

Zawór antyzwrotny

Wszystkie worki Larena posiadają zawór zapobiegający cofaniu się moczu – niezależnie od pozycji ciała i worka.

Wygodny i bezpieczny powiększony zawór Lever-Tap

Worki Larena do zbiórki moczu na nogę posiadają innowacyjny, wygodny i łatwy w obsłudze zawór odpływowy Lever-Tap, obsługiwany jedną ręką, nawet przez osoby o niepełnej sprawności rąk.Łatwe podłączenie do dodatkowego worka do zbiórki moczu

Worki Larena do mocowania na nogę mogą zostać podłączone do dodatkowego worka do zbiórki moczu – bez konieczności zdejmowania worka z nogi. Po zamocowaniu dodatkowego worka do dobowej zbiórki moczu, zawór odpływowy worka na nogę należy otworzyć w dół.

WOREK DO ZBIÓRKI MOCZU NA NOGĘ LARENA 350 ML dane techniczne:
 • Pojemność: 350 ml

 • Długość drenu: 50 cm

 • Liczba komór: 1

 • REF: 15110110

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków stomijnych ?

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUNCOLOPLASTCONVATECFOR LIFEPOFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o.SALTSWELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 - sprzęt stomijny - lezenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

 

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek do zbiórki moczu na nogę LARENA 350 ml - CORTMED

Worek do zbiórki moczu na nogę LARENA 350 ml - CORTMED

Worek do zbiórki moczu na nogę Larena® 350 ml posiada: Gładki, antyskrętny i elastyczny dren o długości 50 cm z możliwością jego docięcia do indywidualnych potrzeb, zawór antyzwrotny, miękką wyściółkę fizelinową, odpływowy zawór dźwigniowy Lever-tap oraz wzmacnianie otwory do montażu pasków mocujących.Worek dopasowuje się i przylega do nogi, doskonale nadając się do codziennego użytkowania.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,