Worek do zbiórki nocnej z karbowanym drenem Conveen Security+ 213460 COLOPLAST Zobacz większe

Worek do zbiórki nocnej z karbowanym drenem Conveen Security+ 213460 COLOPLAST

1648

Nowy produkt

Bezpieczny i niezawodny worek do zbiórki moczu z antyskrętnym drenem, zapobiegający przypadkowym wyciekom. Dzięki dużej pojemności worka użytkownik może czuć się pewnie i przespać całą noc. Bez PVC i ftalanów.

Więcej szczegółów

W magazynie

Cena: 13,70 zł

Opis

Wysyłka 24hTak
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Worek do zbiórki nocnej z karbowanym drenem Conveen Security+ COLOPLAST OPIS:

   Worek do nocnej zbiórki moczu z karbowanym drenem, przystosowany do zawieszenia przy łóżku. Antyskrętny, karbowany dren zapewnia pełną drożność i minimalizuje ryzyko cofania się moczu. Elastyczność i większa długość drenu gwarantuje użytkownikowi swobodę ruchów podczas snu oraz minimalizuje ryzyko rozłączenia worka z cewnikiem. Duża pojemność worka daje możliwość nieprzerwanego snu bez konieczności opróżniania worka. 2-fazowy zawór odpływowy umożliwia stopniowe, bezpieczne opróżnianie worka. Zawiera również port do pobierania próbek moczu. Produkt sterylny.

Worek do zbiórki nocnej z karbowanym drenem Conveen Security+ COLOPLAST ZALETY:

 • Wybór między 2-fazowym zaworem odpływowym a zaworem z dźwignią;

 • 2-fazowy zawór odpływowy zapobiega niebezpieczeństwu rozlania się moczu na podłogę lub dywan;

 • Łatwy w obsłudze zawór z dźwignią;

 • Pojemność 2 litry;

 • Antyskrętny dren zmniejsza ryzyko cofania się moczu i zapobiega przypadkowemu wyciekaniu;

 • Bez PVC i ftalanów*;

 • Opcjonalny bezigłowy otwór do pobierania próbek eliminuje ryzyko przypadkowego ukłucia;

 • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.


*
Z wyjątkiem szpitalnego modelu worka do drenażu Conveen Security+.

Worek do zbiórki nocnej z karbowanym drenem Conveen Security+ COLOPLAST INFORMACJE O PRODUKCIE:


Pojemność:
2000 ml

Dren: 140 cmUWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Kod produktu:
213460

Producent:
COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka do zbiórki nocnej z karbowanym drenem w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków do zbiórki moczu i akcesoria?

Radzimy wybrać worki do zbiórki moczu i akcesoria z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: ANTAR, B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED LARENA, POFAM JEDNOŚĆ, POFAM JEDNOŚĆ Sp. z o.o., QUFORA, ZARYS

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek do zbiórki nocnej z karbowanym drenem Conveen Security+ 213460 COLOPLAST

Worek do zbiórki nocnej z karbowanym drenem Conveen Security+ 213460 COLOPLAST

Bezpieczny i niezawodny worek do zbiórki moczu z antyskrętnym drenem, zapobiegający przypadkowym wyciekom. Dzięki dużej pojemności worka użytkownik może czuć się pewnie i przespać całą noc. Bez PVC i ftalanów.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Customer questions & answers

No questions about the product at the moment,