Worek konturowy z gładkim drenem Conveen 051700, 051740 COLOPLAST Zobacz większe

Worek konturowy z gładkim drenem Conveen 051700, 051740 COLOPLAST

Nowy produkt

Bezpieczne i niezawodne gromadzenie moczu. Umieszczony w środkowej części worka zgrzew powoduje, że zachowuje on płaski kształt, nawet, wtedy gdy jest wypełniony. Tym samym zapewnia komfort i dyskrecję.

Więcej szczegółów

W magazynie

Cena: 14,30 zł

Opis

Wysyłka 24hTak
Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Worek konturowy z gładkim drenem Conveen COLOPLAST OPIS:

   Coloplast specjalizuje się w produkcji worków stomijnych, akcesoriów do opieki urologicznej, leczenia ran oraz pielęgnacji skóry. Worek konturowy do zbiórki mocz Conveen przystosowany jest do noszenia na łydce. Worek został wyposażony w uniwersalny łącznik w kształcie stożka umożliwiający łatwe i szybkie połączenie worka z cewnikiem zewnętrznym. Gładki, elastyczny dren zapobiega zatykaniu odpływu oraz zaleganiu moczu, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo i może być stosowany również w nocy. Specjalny zgrzew znajdujący się na środku worka Conveen pozwala zachować jego płaski kształt, również, gdy jest w pełni wypełniony. Rozwiązanie to podnosi komfort codziennego użytkowania oraz pozwala zachować pełną dyskrecję. Zapraszamy do zapoznania z ofertą i zakupu worka konturowego Conveen COLOPLAST już dziś online!

Worek konturowy z gładkim drenem Conveen COLOPLAST PRZEZNACZENIE:

 • Worek przeznaczony jest do zbiórki dziennej i nocnej;

 • Oferta dostosowana jest dla wszystkich osób zmagającymi się z dolegliwościami układu moczowego.

Worek konturowy z gładkim drenem Conveen COLOPLAST ZALETY:

 • Zawór antyzwrotny;

 • Miękka wyściółka fizelinowa;

 • Wygodny zawór odpływowy;

 • Gładki, elastyczny dren;

 • Duża pojemność worka;

 • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Worek konturowy z gładkim drenem Conveen COLOPLAST INFORMACJE O PRODUKCIE:

Tabela wymiarów:UWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Producent:
COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka konturowego z gładkim drenem w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków do zbiórki moczu i akcesoria?

Radzimy wybrać worki do zbiórki moczu i akcesoria z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: ANTAR, B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED LARENA, POFAM JEDNOŚĆ, POFAM JEDNOŚĆ Sp. z o.o., QUFORA, ZARYS

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek konturowy z gładkim drenem Conveen 051700, 051740 COLOPLAST

Worek konturowy z gładkim drenem Conveen 051700, 051740 COLOPLAST

Bezpieczne i niezawodne gromadzenie moczu. Umieszczony w środkowej części worka zgrzew powoduje, że zachowuje on płaski kształt, nawet, wtedy gdy jest wypełniony. Tym samym zapewnia komfort i dyskrecję.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: