Worek do nocnej zbiórki moczu z gładkim drenem Conveen 050620 COLOPLAST Zobacz większe

Worek do nocnej zbiórki moczu z gładkim drenem Conveen 050620 COLOPLAST

1646

Nowy produkt

Bezpieczny i niezawodny worek do zbiórki moczu. Worek można zawiesić na brzegu łóżka lub wózka, ale przystosowany jest również do noszenia na nodze. Zawór z zaciskiem ułatwia sprawdzenie prawidłowego zamknięcia.

Więcej szczegółów

W magazynie

Cena: 12,00 zł

Opis

Wysyłka 24hTak
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Worek do nocnej zbiórki moczu z gładkim drenem Conveen 050620 COLOPLAST OPIS:

   Coloplast specjalizuje się w produkcji worków stomijnych, akcesoriów do opieki urologicznej, leczenia ran oraz pielęgnacji skóry. Worek Conveen przeznaczony jest do nocnej zbiórki moczu, a także w sytuacjach, gdy częste opróżnianie worka o małej pojemności jest uciążliwe. Gładki, antyskrętny dren worka wykonany jest z elastycznego materiału, który nie ogranicza ruchów użytkownika, a także zapewnia prawidłowy przepływ moczu do worka. Zastosowanie zaworu antyzwrotnego sprawia, że mocz nie cofa się do cewki moczowej, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko wystąpienia infekcji układu moczowego. Wykonanie z miękkiej wyściółki fizelinowej sprawia, że skóra może swobodnie oddychać, a worek jest bardzo wygodny w noszeniu. Worek do zbiórki moczu Conveen jest łatwy u obsłudze, nawet dla osób z ograniczoną sprawnością manualną. Zapraszamy do zakupy online!

Worek do nocnej zbiórki moczu z gładkim drenem Conveen 050620 COLOPLAST PRZEZNACZENIE:

 • Oferta przeznaczona jest dla osób zmagających się z problemami układu moczowego;
 • Produkt przeznaczony do użytku domowego oraz na terenie placówek leczniczych;

Worek do nocnej zbiórki moczu z gładkim drenem Conveen 050620 COLOPLAST ZALETY:

 • Miękka wyściółka umożliwia wygodne noszenie worka na co dzień;

 • Bezpieczny zaciskowy zawór odpływowy;

 • Zawór antyzwrotny zapobiegający cofaniu się moczu do cewki;

 • Antyskrętny, elastyczny dren;

 • Możliwość kupna opcjonalnego odciągania próbek moczu;

 • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Worek do nocnej zbiórki moczu z gładkim drenem Conveen 050620 COLOPLAST INFORMACJE O PRODUKCIE:

Nazwa produktu: Worek do nocnej zbiórki moczu Conveen z gładkim drenem

Pojemność: 1,5 l

Dren: 90 cmUWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Kod produktu:
050620

Producent:
COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka do nocnej zbiórki moczu z gładkim drenem w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków do zbiórki moczu i akcesoria?

Radzimy wybrać worki do zbiórki moczu i akcesoria z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: ANTAR, B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED LARENA, POFAM JEDNOŚĆ, POFAM JEDNOŚĆ Sp. z o.o., QUFORA, ZARYS

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek do nocnej zbiórki moczu z gładkim drenem Conveen 050620 COLOPLAST

Worek do nocnej zbiórki moczu z gładkim drenem Conveen 050620 COLOPLAST

Bezpieczny i niezawodny worek do zbiórki moczu. Worek można zawiesić na brzegu łóżka lub wózka, ale przystosowany jest również do noszenia na nodze. Zawór z zaciskiem ułatwia sprawdzenie prawidłowego zamknięcia.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: