Worek do zbiórki moczu na nogę z karbowanym drenem Conveen Security+ 051600, 051610 COLOPLAST

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 7,40 zł

Opis

Wysyłka 24hTak
Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Worek do zbiórki moczu na nogę z karbowanym drenem Conveen Security+ COLOPLAST OPIS:

   Coloplast specjalizuje się w produkcji worków stomijnych, akcesoriów do opieki urologicznej, leczenia ran oraz pielęgnacji skóry. Conveen Security+ przeznaczony jest do dziennej, jak i również nocnej zbiórki moczu. Karbowany, elastyczny dren zapewnia prawidłowy przepływ moczu do worka. Specjalny zgrzew znajdujący się na środku worka Conveen Security+ pozwala zachować jego płaski kształt, również, gdy jest w pełni wypełniony. Rozwiązanie to podnosi komfort codziennego użytkowania oraz zapewnia pełną dyskrecję. Zastosowanie zaworu antyzwrotnego sprawia, że mocz nie cofa się do cewki moczowej, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko wystąpienia infekcji układu moczowego. Wykonanie z miękkiej wyściółki fizelinowej, sprawia, że skóra może swobodnie oddychać, a worek jest bardzo wygodny w noszeniu. Worek do zbiórki moczu Conveen Security+ jest łatwy u obsłudze, nawet dla osób z ograniczoną sprawnością manualną. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i zakupy worka na nogę Conveen Security+ z karbowanym drenem COLOPLAST online!

Worek do zbiórki moczu na nogę z karbowanym drenem Conveen Security+ COLOPLAST PRZEZNACZENIE:

 • Worek dedykowany jest do zbiórki dziennej i nocnej;

 • Produkt przeznaczony do mocowania na nodze;

 • Oferta dostosowana jest dla wszystkich osób zmagającymi się z dolegliwościami układu moczowego.

Worek do zbiórki moczu na nogę z karbowanym drenem Conveen Security+ COLOPLAST ZALETY:

 • Karbowany, elestyczny dren zapobiega zatykaniu odpływu i zaleganiu moczu;

 • Zawór antyzwrotny uniemożliwia cofanie się moczu;

 • Wykonanie z miękkiej wyściółki fizelinowej;

 • Specjalny zgrzew zachowujący płaski kształt worka;

 • Wysoki komfort oraz pełna dyskrecja podczas użytkowania;

 • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Worek do zbiórki moczu na nogę z karbowanym drenem Conveen Security+ COLOPLAST INFORMACJE O PRODUKCIE:

Tabela wymiarów:UWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Producent:
COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka do zbiórki moczu na nogę z karbowanym drenem w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków do zbiórki moczu i akcesoria?

Radzimy wybrać worki do zbiórki moczu i akcesoria z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: ANTAR, B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED LARENA, POFAM JEDNOŚĆ, POFAM JEDNOŚĆ Sp. z o.o., QUFORA, ZARYS

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek do zbiórki moczu na nogę z karbowanym drenem Conveen Security+ 051600, 051610 COLOPLAST

Worek do zbiórki moczu na nogę z karbowanym drenem Conveen Security+ 051600, 051610 COLOPLAST

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: