ORTEZA STABILIZUJĄCA GOLEŃ-UDO TGO-C OGU 505 Timago Zobacz większe

ORTEZA STABILIZUJĄCA GOLEŃ-UDO TGO-C OGU 505 Timago

Nowy produkt

110,54 zł

Więcej informacji

Orteza stabilizująca goleń- udo TGO-C OGU 505 Timago OPIS:

   Wygodna i wytrzymała orteza stabilizująca goleń, udo. Jej unikalna konstrukcja sprawia, że jest bardzo komfortowa. Wewnętrzna strona ortezy na goleń i udo jest wyścielona materiałem frotte, natomiast część zewnętrzna ortezy została wykonana z lekkiej tkaniny piankowej, która została obszyta dodatkowym materiałem. Dzięki temu zewnętrzna powłoka ortezy stabilizującej goleń i udo jest bardzo trwała, natomiast materiał frotte od wewnątrz zapewnia większy komfort noszenia ortezy.
   Ponadto orteza na goleń i udo doskonale stabilizuje kończynę zarówno w kierunkach bocznych, jak i w kierunkach przyśrodkowym i tylnym. Jest to możliwe głównie dzięki trzem częściom materiału, z których składa się orteza, ale przede wszystkim dzięki aluminiowym szynom. Ponadto orteza jest wyposażona w system pasów z rzepami, który umożliwia łatwe, płynne, bezstopniowe. Takie rozwiązanie wydatnie podnosi komfort korzystania z tego modelu ortezy stabilizującej goleń i udo.

Orteza stabilizująca goleń- udo TGO-C OGU 505 Timago PRZEZNACZENIE:

   Ta orteza stabilizująca goleń i udo ma bardzo szerokie zastosowanie, może być używana zarówno podczas rehabilitacji, jak i również w czasie rekonwalescencji po różnego typu urazach o podłożu ortopedycznym, (uszkodzenia więzadeł i mięśni, hipermobilność kolana).
   Orteza ta doskonale sprawdza się także w przypadku konieczności unieruchomienia kończyny po zabiegach chirurgicznych i operacjach, jak również w przypadku rehabilitacji po schorzeniach o podłożu neurologicznym i konieczności podjęcia ponownej nauki chodzenia. Ortezę z powodzeniem można stosować w przypadku zwichnięcia lub skręcenia stawu kolanowego, jak również w ostrych i przewlekłych stanach bólowych.

Orteza stabilizująca goleń- udo TGO-C OGU 505 Timago ZALETY:

  • nowoczesna konstrukcja ortezy stabilizującej goleń i udo zapewnia trwałość sprzętu oraz komfort podczas codziennego użytkowania;
  • dwie aluminiowe szyny, które są integralną częścią ortezy sprawiają, że orteza doskonale stabilizuje i zabezpiecza kończynę w wielu kierunkach;
  • system pasów z rzepami, dzięki któremu można bezpostojowo płynnie regulować obwód, sprawia, że można dostosować ortezę do wymiarów i potrzeb pacjenta.


Orteza stabilizująca goleń- udo TGO-C OGU 505 Timago DANE TECHNICZNE:

ORTEZA STABILIZJĄCA GOLEŃ- UDO TGO-C-505 TIMAGO DANE TECHNICZNE ROZMIAR S- 44 CM, ROZMIAR M -50 CM, L - 60 CM,  XL -70 CM
Kod produktu: TGO-C OGU 505

Producent: TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu opasek elastycznych na kolano w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo
w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-07-17

Miło sie tu robi zakupy polecam

ORTEZA STABILIZUJĄCA GOLEŃ-UDO TGO-C OGU 505 Niska cena super jakość
mil ludzie tutaj pracuja

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

ORTEZA STABILIZUJĄCA GOLEŃ-UDO TGO-C OGU 505 Timago

ORTEZA STABILIZUJĄCA GOLEŃ-UDO TGO-C OGU 505 Timago

30 Inne produkty w tej samej kategorii: