Worek nocny Bed/Night Bag 13853402 QUFORA

2239

Nowy produkt

6,02 zł

Opis

Pojemność2000 ml

Więcej informacji

OPIS PRODUKTU:

Worki do zbiórki moczu Qufora® zostały zaprojektowane z myślą o ich użytkownikach. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnej wygody i bezpieczeństwa pacjentowi w trakcie użytkowania worka oraz ułatwienie codziennych zadań personelowi szpitalnemu.

Worki Qufora® łączą wysoką funkcjonalność, nowoczesny wygląd z solidnością wykonania. Stanowią najlepszy wybór dla osób poszukujących produktów innowacyjnych, o najwyższej jakości.

W procesie tworzenia worków do zbiórki moczu Qufora® zostały wzięte pod uwagę wszystkie praktyczne aspekty związane z korzystaniem z worka, zarówno w szpitalu jak i poza nim. Konstrukcja i sposób wykonania worków do zbiórki moczu Qufora uwzględnia wiele przydatnych udoskonaleń, bezpieczeństwo użytkowania i znakomitą funkcjonalność.

Worki do zbiórki moczu Qufora® dostępne są w różnych wariantach oraz rozmiarach, aby jak najlepiej zaspokoić indywidualne potrzeby pacjenta.

Dostępne rozmiary:

 • Dren 110 cm, 2000 ml

Numer katalogowy:

 • REF 13853402

Producent: QUFORA

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2020-01-08

polecam

Worek nocny Bed/Night Bag 13853402 QUFORA polecam spełnia funcje

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Worek nocny Bed/Night Bag 13853402 QUFORA

  Worek nocny Bed/Night Bag 13853402 QUFORA

  17 Inne produkty w tej samej kategorii: