Sklep medyczny - Worek ileostomijny i kolostomijny otwarty 1-częsciowy Alterna Plus COLOPLAST - Refundacja NFZ- Niska cena Zobacz większe

Worek ileostomijny i kolostomijny otwarty 1-częsciowy Alterna Plus z zamknięciem na rzepy Hide-away cieliste 1szt. COLOPLAST

Nowy produkt

Cena: 14,58 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.


Worek ileostomijny/kolostomijny otwarty 1-częściowy Alterna Plus z zamknięciem na rzepy Hide-away cieliste COLOPLAST

CENA PRODUKTU - 1 sztuka

OPIS:

   Worki stomijne posiadają uniwersalne zapięcie na rzepy wielokrotnego użytku, stanowiące niezawodną alternatywę dla innych zamknięć. Spiralna struktura gwarantuje optymalną przyczepność. Worki stomijne mają zamykane ujście, które pozwala na jego łatwe opróżnianie – nie jest wymagane zdejmowanie worka. W naszej ofercie znajdziesz dwie wersje tego sprzętu stomijnego: cielistą oraz przeźroczystą.

Worek ileostomijny/kolostomijny otwarty 1-częściowy Alterna Plus z zamknięciem na rzepy Hide-away cieliste COLOPLAST

PRZEZNACZENIE:

  • dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego (tzw. ileostomia, stomia ileostomijna)

  • dla pacjentów ze stomią jelita grubego (tzw. kolostomia, stomia kolostomijna)

Worek ileostomijny/kolostomijny otwarty 1-częściowy Alterna Plus z zamknięciem na rzepy Hide-away cieliste COLOPLAST

ZALETY:

  • uniwersalne zapięcie na rzepy wielokrotnego użytku

  • łatwe opróżnianie worka za pomocą specjalnego ujścia zapewnia wygodę w czasie używania wyrobu medycznego

  • gwarancja komfortu i dyskrecji podczas noszenia sprzętu stomijnego

  • konstrukcja worka zapewnia wygodę w pielęgnacji stomii i ciała

W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

ROZMIAR:
12 mm - 76 mm


NUMER KATALOGOWY:

  • Cieliste: REF 13870

  • Przeźroczyste: REF 13860


PRODUCENT: COLOPLAST

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!
Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.
P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia).
Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł.  Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.
P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie cienkim (ileostomia).
Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 400,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania zlecenia (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek ileostomijny i kolostomijny otwarty 1-częsciowy Alterna Plus z zamknięciem na rzepy Hide-away cieliste 1szt. COLOPLAST

Worek ileostomijny i kolostomijny otwarty 1-częsciowy Alterna Plus z zamknięciem na rzepy Hide-away cieliste 1szt. COLOPLAST

30 Inne produkty w tej samej kategorii: