Worek ileostomijny otwarty 1-częściowy średni z filtrem i zapinką InvisiClose Esteem+ 416719 416729 416737 416718 CONVATEC

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 17,70 zł

Opis

Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Zrealizuj zlecenie comiesięczne NFZ na stomię!! Kliknij Tutaj!

Worek ileostomijny otwarty 1-częściowy średni z filtrem i zapinką InvisiClose Esteem+ CONVATEC OPIS:

   Jednoczęściowy system Esteem+ worek otwarty z zapinką InvisiClose średni posiada unikalny przylepiec wykonany z materiału Stomahesive. Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa pacjenta, w worku zastosowano wydajny filtr węglowy, który jeszcze skuteczniej odprowadza gazy i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Zapinka InvisiClose zapewnia proste zamknięcie odpływu, który następnie można schować do specjalnej kieszonki w worku. Jest to rozwiązanie bardzo proste w obsłudze i zwiększa dyskrecję noszenia sprzętu. Występuje w wersji do wycinania lub z gotowym otworem.

Worek ileostomijny otwarty 1-częściowy średni z filtrem i zapinką InvisiClose Esteem+ CONVATEC PRZEZNACZENIE:

 • Dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego (tzw. ileostomia, stomia ileostomijna).

Worek ileostomijny otwarty 1-częściowy średni z filtrem i zapinką InvisiClose Esteem+ CONVATEC ZALETY:

 • Do sprzętu stomijnego wbudowano wielofunkcyjny filtr, który skutecznie chroni przed wydzielaniem przykrych zapachów związanych ze stomią;

 • Miękka włóknina skutecznie absorbuje wilgoć związana z używaniem worków stomijnych;

 • Elastyczny przylepiec sprzętu stomijnego skutecznie dopasowuje się do kształtu ciała, co jest niezwykle istotne w czasie pielęgnacji stomii;

 • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Worek ileostomijny otwarty 1-częściowy średni z filtrem i zapinką InvisiClose Esteem+ CONVATEC INFORMACJE O PRODUKCIE:

Tabela wymiarów:UWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Producent:
CONVATEC


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka ileostomijnego otwartego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków stomijnych?

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED AUREGA, DANSAC, FOR LIFE, POFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o., SALTS, WELLAND MEDICAL

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
 

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2023-03-28

Perfekcyjna jakość

Filtr spełnia swoje zadanie, jestem zadowolona z zakupu.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Worek ileostomijny otwarty 1-częściowy średni z filtrem i zapinką InvisiClose Esteem+ 416719 416729 416737 416718 CONVATEC

  Worek ileostomijny otwarty 1-częściowy średni z filtrem i zapinką InvisiClose Esteem+ 416719 416729 416737 416718 CONVATEC

  Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  Customer questions & answers

  No questions about the product at the moment,