Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo

Nowe produkty

Newsletter

Orteza stawu kolanowego Rebel Standard THUASNE Zobacz większe

Orteza stawu kolanowego Rebel Standard THUASNE

Nowy produkt

1 130,11 zł

Więcej informacji

Orteza stawu kolanowego Rebel Standard THUASNE OPIS:

   Jest to bardzo wytrzymała orteza stawu kolanowego, wykonana z nowoczesnej dzianiny. Orteza pozwala na wygodną stabilizację kolana i pośrednio całą kończynę. Dzięki zawiasowi typu TM5+ możliwe jest optymalne i wygodne ustawienie kolana w pozycji zalecanej przez lekarza. Takie rozwiązanie wydatnie zwiększa funkcjonalność ortezy. Ponadto orteza kolanowa posiada opatentowane w Stanach Zjednoczonych i wynalezione przez THUASNE synergistyczny pasek zawieszenia, który dodatkowo poprawia możliwości ruchowe podczas używania ortezy.
   Aluminiowa rama i anatomicznie ukształtowana łuska piszczelowa zapewnia doskonałą stabilizację kończyny i sprawia, że orteza kolanowa nie obraca się na kończynie, co jest szczególnie ważne podczas poruszania się.

Orteza stawu kolanowego Rebel Standard THUASNE PRZEZNACZENIE:

   Ta orteza stawu kolanowego jest przeznaczona dla osób z wszelkimi urazami kolana, cierpiących na bóle kolana, obrzęki i zdrętwienia. Może służyć do stabilizacji stawu kolanowego także po zdjęciu gipsu, jak również przed i po zabiegach chirurgicznych kolana. Orteza kolana może być stosowana także w przypadku niestabilności stawu kolanowego, uszkodzeń, rzepki, więzadeł kolanowych. Używanie produktu minimalizuje ryzyko odnowienia lub pogłębienia się urazu.

Orteza stawu kolanowego Rebel Standard THUASNE ZALETY:

 • dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań orteza ta jest bardzo funkcjonalna a zastosowane w niej rozwiązania takie jak: unikatowy pasek synergiczny sprawiają że jest nie tylko bardzo wygodna ale i doskonale zabezpiecza staw;

 • orteza stabilizuje staw kolanowy, a dzięki swojej unikatowej budowie i takim rozwiązaniom jak anatomiczno łuska piszczelowa sprawia, że z ortezy można używać bez obawy, że niespodziewanie przekręci się, lub zsunie się ona z kolana;

 • komfort - orteza została wykonana z wygodnej dzianiny, dzięki czemu codzienne użytkowanie produktu zapewnia wygodę użytkowników w każdej sytuacji;

 • orteza stawu kolanowego zawiera zawias TM5+, który umożliwia większy zakres ruchu w ortezie i dostosowanie kąta ustawienia kolana do potrzeb pacjenta, co wydatnie zwiększa wygodę podczas codziennej eksploatacji tego modelu ortezy.


PRODUCENT: THUASNE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ortez kolana w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-07-16

To jest to i jato kupilem

Orteza stawu kolanowego Rebel Standard pomaga mi w rechabilitacji

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Orteza stawu kolanowego Rebel Standard THUASNE

  Orteza stawu kolanowego Rebel Standard THUASNE

  30 Inne produkty w tej samej kategorii: