Sklep medyczny - Orteza stawu skokowego „aktywacyjna” AccuTex 2903 OPPO zapalenie kaletki ścięgna Achillesa leczenie Niska cena Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Orteza stawu skokowego „aktywacyjna” AccuTex OPPO 2903

Nowy produkt

Więcej informacji

Orteza AccuTex 2903, należąca do grupy niezwykle nowoczesnych produktów z linii AccuTex, posiada strukturę włókien w kształcie litery X, która zapewnia funkcjonowanie produktu jako "ósemki" na staw skokowy, zwiększając jego stabilność. Wkładka „w kształcie skrzydeł motyla” otacza ścięgno Achillesa wywierając na nie kompresje oraz zapewniając masaż. Koncentryczne fałdowania na powierzchni wkładki wzmacniają efekt kompresji i masażu redukując obrzęki oraz ból. Wplecione taśmy zlokalizowane w środku "ósemki" zapewniają dużą swobodę ruchu w zakresie anatomicznym oraz komfort użytkowania. Wyrób zalecany jest w szczególności w procesie leczenia zapalenia ścięgna Achillesa lub zapalenia kaletki ścięgna Achillesa. 

Rozmiar (obwód tuż nad kostką): 


S (18cm - 20cm); 
M (20cm - 22cm); 
L (22cm - 24cm); 
XL (24cm - 26cm); 
XXL (26cm - 28cm).

 

PRODUCENT: OPPO


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Orteza stawu skokowego „aktywacyjna” AccuTex OPPO 2903

Orteza stawu skokowego „aktywacyjna” AccuTex OPPO 2903

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: