Sklep medyczny- Worek ileostomijny i kolostomijny Esteem+ bez filtra z zapinką InvisiClose-CONVATEC -Refundacja NFZ-Tanio! Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Worek ileostomijny i kolostomijny Esteem+ bez filtra z zapinką 1 szt. InvisiClose CONVATEC

1220

Nowy produkt

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

WOREK ILEOSTOMIJNY I KOLOSTOMIJNY ESTEEM+ BEZ FILTRA Z ZAPINKĄ INVISICLOSE CONVATEC

OPIS:

   Worki stomijne z jednoczęściowym systemem stanowią gwarancję lekkości i bezpieczeństwa w czasie użytkowania oraz poczucie miękkości dzięki dołączonej miękkiej włókninie. Dodatkowym atutem sprzętu stomijnego jest jego wielofunkcyjność: chroni przed podciekaniem zawartości produktu, dba o stabilne przymocowanie oraz dba o skórę, zapobiegając powstawaniu podrażnień.

WOREK ILEOSTOMIJNY I KOLOSTOMIJNY ESTEEM+ BEZ FILTRA Z ZAPINKĄ INVISICLOSE CONVATEC

PRZEZNACZENIE:

  • sprzętu stomijnego powinni używać pacjenci ze stomią jelita cienkiego (tzw. ileostomia, stomia ileostomijna) oraz pacjenci ze stomią jelita grubego (tzw.  kolostomia, stomia kolostomijna)

WOREK ILEOSTOMIJNY I KOLOSTOMIJNY ESTEEM+ BEZ FILTRA Z ZAPINKĄ INVISICLOSE CONVATEC

ZALETY:

  • jednoczęściowy system gwarantuje, że worki stomijne są  lekkie i poręczne w użyciu

  • miękka włóknina absorbuje wilgoć i nie powoduje uszkodzeń skóry, co jest niezwykle ważne w pielęgnacji stomii

  • zapinka InvisiClose® zapewnia stabilne przymocowanie wyrobu medycznego

W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Dostępny rozmiar:

  • 8-100 mm

Ilość:

  • 1 sztuk

Numer katalogowy:

  • REF 416908

PRODUCENT: CONVATEC

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

    Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.
P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie cienkim (ileostomia).
Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 400,00 zł.
P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia).
Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł.  Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek ileostomijny i kolostomijny Esteem+ bez filtra z zapinką 1 szt. InvisiClose CONVATEC

Worek ileostomijny i kolostomijny Esteem+ bez filtra z zapinką 1 szt. InvisiClose CONVATEC

30 Inne produkty w tej samej kategorii: