PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Worek stomijny zamknięty 1-częściowy Stomakap Stomadress Plus 175611 CONVATEC

3141

Nowy produkt

Stomadress Plus worek Stomakap to worek zamknięty posiadający przyjazny dla skóry przylepiec z materiału Stomahesive o właściwościach ochronnych. Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa zastosowano w nim wydajny filtr. Płytka do wycinania.

Więcej szczegółów

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek stomijny zamknięty 1-częściowy Stomakap Stomadress Plus 175611 CONVATEC OPIS:

   Worek stomijny Stomakap Stomadress firmy CONVATEC ma wbudowany system jednoczęściowy, który gwarantuje proste i łatwe użytkowanie produktu. Został wyprodukowany z materiałów najnowszej generacji w celu zagwarantowania wysokiej jakości poczucia komfortu i dyskrecji.

   Worek zamknięty jest wyprodukowany z miękkiego materiału, który nie powoduje podrażnień skóry i jest wygodny w noszeniu. Innowacyjny przylepiec wykonany z materiału Stomahesive skutecznie mocuje płytkę stomijną do worka oraz świetnie dopasowuje się do kształtu ciała.

Worek stomijny zamknięty 1-częściowy Stomakap Stomadress Plus 175611 CONVATEC PRZEZNACZENIE:

  • Te worki stomijne przeznaczone są dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego, polecany również w czasie opieki pooperacyjnej.

Worek stomijny zamknięty 1-częściowy Stomakap Stomadress Plus 175611 CONVATEC ZALETY:

  • Jednoczęściowy system sprzętu stomijnego zapewnia lekkość i poręczność w trakcie noszenia worka;

  • Miękki materiał nie powoduje podrażnień skóry w czasie noszenia sprzętu stomijnego;

  • Polecany również w czasie opieki pooperacyjnej;

  • Sprzęt stomijny nie sprawia problemów w trakcie pielęgnacji stomii;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Worek stomijny zamknięty 1-częściowy Stomakap Stomadress Plus 175611 CONVATEC INFORMACJE O PRODUKCIE:

Rozmiar otworu w płytce: 19-50 mm

Kolor: Beżowy

Rodzaj worków: 1-częściowy

Ujście worka: ZamkniętyUWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Kod produktu:
175611

Producent:
CONVATEC


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego zamkniętego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Szukasz innych worków stomijnych?

Radzimy wybrać produkty worki stomijne z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED AUREGA, DANSAC, FOR LIFE, POFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o., SALTS, WELLAND MEDICAL

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
 


Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny - leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

  • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

  • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

  • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

  • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek stomijny zamknięty 1-częściowy Stomakap Stomadress Plus 175611 CONVATEC

Worek stomijny zamknięty 1-częściowy Stomakap Stomadress Plus 175611 CONVATEC

Stomadress Plus worek Stomakap to worek zamknięty posiadający przyjazny dla skóry przylepiec z materiału Stomahesive o właściwościach ochronnych. Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa zastosowano w nim wydajny filtr. Płytka do wycinania.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: