Sklep medyczny - Stabilizator stawu skokowego z nadmuchiwanymi wkładkami Ligacast Air 2334 orteza - na złamania skrecenia tanio Zobacz większe

Stabilizator stawu skokowego z nadmuchiwanymi wkładkami Ligacast Air 2334-01 THUASNE

897

Nowy produkt

111,20 zł

Więcej informacji

Stabilizator stawu skokowego z nadmuchiwanymi wkładkami Ligacast Air 2334-01 THUASNE OPIS:

   Nowoczesny i wytrzymały stabilizator stawu skokowego gwarantujący maksimum komfortu. Dzięki wkładkom ten model stabilizatora stawu skokowego idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Używanie stabilizatora minimalizuje ryzyko odnowienia się urazu.

   Wybierając stabilizator stawu skokowego w naszym sklepie, masz gwarancję dopasowania produktu do swoich potrzeb.Stabilizator stawu skokowego z nadmuchiwanymi wkładkami Ligacast Air 2334-01 THUASNE PRZEZNACZENIE:

   Stabilizator chroniący staw skokowy bardzo dobrze chroni przed przeciążeniami stawu. Dedykowany również dla osób po różnego typu urazach, operacjach stopy i stawu skokowego, pęknięć kości, uszkodzeń tkanki miękkiej, uszkodzeń ścięgna Achillesa. Jego noszenie jest zalecane po różnego typu skręceniach kostki, więzadeł bocznych, naciągnięciach mięśni i ścięgien, lub zdjęciu gipsu w czasie rehabilitacji po urazach.

Stabilizator stawu skokowego z nadmuchiwanymi wkładkami Ligacast Air 2334-01 THUASNE ZALETY:

  • stabilizator stawu skokowego jest bardzo łatwy w utrzymaniu, bardzo łatwo się go czyści, co czyni codzienną eksploatację bezproblemową i łatwą;

  • tkanina, z której wykonano stabilizator stawu skokowego, dba o bezpieczeństwo i wygodę w czasie użytkowania sprzętu;

  • unikatowa konstrukcja stabilizatora przyspiesza proces rekonwalescencji.Numer katalogowy: 2334-01

Rozmiar: uniwersalny

Producent: THUASNESklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu stabilizatorów stawu skokowego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.


Stabilizatory, ortezy i opaski na łydkę, kostkę i stopę
w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Stabilizator stawu skokowego z nadmuchiwanymi wkładkami Ligacast Air 2334-01 THUASNE

Stabilizator stawu skokowego z nadmuchiwanymi wkładkami Ligacast Air 2334-01 THUASNE

30 Inne produkty w tej samej kategorii: