Sklep medyczny- Worek ileostomijny Esteem+ z filtrem z zapinką InvisiClose- CONVATEC-worki stomijne-Refundacja NFZ - Niska cena! Zobacz większe

Worek ileostomijny Esteem+ z filtrem z zapinką InvisiClose CONVATEC 1szt REF 416718, 416719, 416729, 416737,416908

Nowy produkt

13,06 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Zrealizuj zlecenie comiesięczne NFZ na stomię!! Kliknij Tutaj!


WOREK ILEOSTOMIJNY ESTEEM+ Z FILTREM Z ZAPINKĄ INVISICLOSE CONVATEC OPIS:

   Worki stomijne mają wbudowane jednoczęściowy system, który ze względu na swoją lekką i prostą konstrukcję cieszy się ogromną popularnością na rynku medycznym. Do wyrobu medycznego wbudowano specjalny filtr z zapinką Invisi Close, który wykazuje się wielofunkcyjnym oddziaływaniem: dokładne odprowadzanie gazów, skuteczne zapobieganie przykrym zapachom oraz redukcja ryzyka "balonowania" produktu. Niniejsze worki stomijne zostały stworzone z miękkiej, niezwykle przyjaznej dla skóry zapobiegającej jej podrażnieniom.

WOREK ILEOSTOMIJNY ESTEEM+ Z FILTREM Z ZAPINKĄ INVISICLOSE CONVATEC PRZEZNACZENIE:

   Dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego (tzw. ileostomia, stomia ileostomijna).

WOREK ILEOSTOMIJNY ESTEEM+ Z FILTREM Z ZAPINKĄ INVISICLOSE CONVATEC ZALETY:

  • do sprzętu stomijnego wbudowano wielofunkcyjny filtr, który skutecznie chroni przed wydzielaniem przykrych zapachów związanych ze stomią;

  • miękka włóknina skutecznie absorbuje wilgoć związana z używaniem worków stomijnych

  • elastyczny przylepiec sprzętu stomijnego skutecznie dopasowuje się do kształtu ciała, co jest niezwykle istotne w czasie pielęgnacji stomii.


W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.


CENA PODANA JEST ZA 1 SZTUKĘ


NUMER KATALOGOWY:


Cielisty
:

  • REF 416719

  • REF 416729

  • REF 416737


Przeźroczysty:

  • REF 416718

  • REF 416908


Ilość: 1
sztuka w opakowaniuPRODUCENT:
CONVATEC


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu
worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie cienkim (ileostomia)

Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 400,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek ileostomijny Esteem+ z filtrem z zapinką InvisiClose CONVATEC 1szt REF 416718, 416719, 416729, 416737,416908

Worek ileostomijny Esteem+ z filtrem z zapinką InvisiClose CONVATEC 1szt REF 416718, 416719, 416729, 416737,416908

30 Inne produkty w tej samej kategorii: