Sklep medyczny- Worek kolostomijny i ileostomijny otwarty 1-częściowy SenSura Convex Light z okienkiem-COLOPLAST- Refundacja NFZ Zobacz większe

Worek kolostomijny i ileostomijny otwarty 1-częściowy SenSura Convex Light z okienkiem 1szt. COLOPLAST

1288

Nowy produkt

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

WOREK ILEOSTOMIJNY I KOLOSTOMIJNY OTWARTY 1-CZĘŚCIOWY SENSURA CONVEX LIGHT Z OKIENKIEM COLOPLAST 

CENA ZA SZTUKĘ!

OPIS:
   Worki stomijne otwarte serii SenSura Convex Light firmy COLOPLAST są otoczone niezwykle miękką wyściółką, która chroni i pielęgnuje skórę w czasie stosowania produktu stomijnego. Jedną z głównych zalet niniejszego sprzętu stomijnego jest także innowacyjna technologia SenSura gwarantująca natychmiastową przylepność oraz sprawne wchłanianie treści stomijnej. Nasze worki stomijne są wyposażone w dwuwarstwowy przylepiec SenSura®, który jest na stałe połączony z workiem. W przypadku, gdy zmiana worka jest konieczna, należy zdjąć przylepiec ze skóry i założyć nowy worek.

WOREK ILEOSTOMIJNY I KOLOSTOMIJNY OTWARTY 1-CZĘŚCIOWY SENSURA CONVEX LIGHT Z OKIENKIEM COLOPLAST

PRZEZNACZENIE:

  • dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego (ileostomia, stomia ileostomijna) lub stomią jelita grubego (kolostomia, stomia kolostomijna)

WOREK ILEOSTOMIJNY I KOLOSTOMIJNY OTWARTY 1-CZĘŚCIOWY SENSURA CONVEX LIGHT Z OKIENKIEM COLOPLAST

ZALETY:

  • specjalny filtr stanowi skuteczną ochronę przed balonowaniem i emisją przykrych zapachów związanych ze stomią

  • miękka wyściółka wyrobu medycznego chroni skórę przed podrażnieniami, co jest niezwykle istotne w czasie pielęgnacji stomii

  • przylepiec SenSura stanowi gwarancję skutecznego wchłaniania

W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.
Numer katalogowy: REF 15209

PRODUCENT: COLOPLAST

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY


WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

    Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K sprzęt stomijny leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia) dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie cienkim (ileostomia)
Dla kodu:
P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 400,00 zł.


Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny i ileostomijny otwarty 1-częściowy SenSura Convex Light z okienkiem 1szt. COLOPLAST

Worek kolostomijny i ileostomijny otwarty 1-częściowy SenSura Convex Light z okienkiem 1szt. COLOPLAST

30 Inne produkty w tej samej kategorii: