Sklep medyczny- Elastyczna opaska na kostkę z dociągami Access THUASNE- Niska cena Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Elastyczna opaska na kostkę z dociągami Access THUASNE

Nowy produkt

Więcej informacji

Elastyczna opaska na kostkę z dociągami Access THUASNE OPIS:

   Wytrzymała i komfortowa elastyczna opaska na kostkę. Produkt działa kompresyjnie na staw łokciowy. Dzięki kompresji opaska pomaga uśmierzyć ból związany z przeciążeniami mikrourazami stawu, a także skuteczniej im zapobiegać. Posiada obszyte brzegi. Takie rozwiązanie zwiększa komfort noszenia produktu.
   Ponadto, dzięki nowoczesnej, anatomicznej budowie tę opaskę można łatwo dopasować do kształtu ciała użytkownika. Dzięki efektowi kompresji i regulacji elastyczna opaska na kostkę z dociągami łagodzi ból i przyśpiesza rehabilitację po urazie. Dzięki efektowi kompresji wzmacnia efekt propriocepcji.

Elastyczna opaska na kostkę z dociągami Access THUASNE PRZEZNACZENIE:

   Opaska znakomicie nadaje się do stabilizacji i zabezpieczenia kostki zwłaszcza podczas uprawiania sportu. W czasie aktywności fizycznej opaska elastyczna na kostkę chroni przed przeciążeniami i urazami stawu. Ponadto noszenie opaski z dociągami może także skracać okres rekonwalescencji w przypadku drobnych urazów kostki.
UWAGA: opaska elastyczna na kostkę nie nadaje się do noszenia bezpośrednio na ranach, nie należy jej nakładać na skaleczenia, bądź uszkodzoną skórę.

Elastyczna opaska na kostkę z dociągami Access THUASNE ZALETY:

  • wytrzymałość - elastyczna opaska na kostkę jest wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów przez co jej codzienne użytkowanie jest łatwe i bezproblemowe;
  • znakomicie sprawdza się w profilaktyce drobnych urazów kostki, a także redukuje ból i zapobiega przeciążeniom stawu łokciowego;
  • elastyczność opaski sprawia, że zapewnia opaska zabezpiecza kostkę zapewniając jednocześnie dużą swobodę ruchu;
  • komfort - specjalnie obszycie elastycznej opaski na kostkę ułatwia zakładanie i zwiększa komfort codziennego użytku produktu

Elastyczna opaska na kostkę z dociągami Access THUASNE DANE TECHNICZNE:

Aby odpowiednio dobrać rozmiar opaski należy zmierzyć obwód powyżej kostki

ROZMIARY:


Rozmiar:120 – 22 cm
222,5 – 24,5 cm
325 – 27 cm

Numer katalogowy: 1521

Producent: THUASNE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu elastycznych opasek na kostkę z dociągami w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, KAREMOBILEXHALCAMPOPPOPANI TERESARENA, TIMAGO, UNITED SURGICAL.

Stabilizatory, ortezy i opaski na bark i łokieć w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Elastyczna opaska na kostkę z dociągami Access THUASNE

Elastyczna opaska na kostkę z dociągami Access THUASNE

30 Inne produkty w tej samej kategorii: