Sklep medyczny. Orteza stawu skokowego BSN Actimove Talostep - leczenie stawu skokowego, stabilizator na staw skokowy. NFZ Zobacz większe

Orteza stawu skokowego BSN Actimove Talostep MOBILEX

Nowy produkt

214,37 zł

Więcej informacji

ORTEZA STAWU SKOKOWEGO

Dynamiczna stabilizacja stawu skokowego w różnych sytuacjach, w tym podczas rehabilitacji po urazach, pooperacyjnie, lub jako dodatkowe zabezpieczenie zapobiegające kontuzjom w sytuacjach życia codziennego. Actimove TaloStep jest lekka i ma cienki profil. Bez problemu można ją włożyć w jakiekolwiek ze swoich butów, mając jednocześnie zapewnione bezpieczeństwo i stabilizację stawu.

Dzięki systemowi pasów stabilizujących, Actimove TaloStep jest łatwa do założenia na nogę i łatwa do wyregulowania w optymalny sposób. Jedną z podstawowych cech tego wyrobu są wsuwki łuskowe. Są one pokryte specjalnym żelem 3D i wyjmowane. Można umieścić je w zamrażalniku, uzyskując łagodzące zimno w miejscu, w którym jest to niezbędne, aby ograniczyć opuchliznę i ból. Oddychający materiał wolny od lateksu pomaga ograniczyć pocenie i wchłonąć wilgoć ze skóry, utrzymując ją suchą i chłodną co gwarantuje odpowiedni klimat dla skóry. Zaprojektowana, aby zapewnić stabilizację i kompresję kostki. Łączy w sobie technologię drutowych opasek plecionych 3D oraz przędzę i bez lateksowe materiały dające wentylację.

WSKAZANIA:

·     uszkodzenia więzadeł i torebki stawowej w górnej części stawu skokowego np.: zerwania więzadeł, naciągnięcia, zwichnięcia, urazów więzadła strzałkowego itp.

·        chroniczna niestabilność stawu skokowego

·        lekkie urazy tkanek miękkich

·        ostra, chroniczna i zapalna odma

 

Rozmiar lewa i prawa

XS/S

M/L

XL/XXL

Obwód nad kostką

19-21,5cm

22-24,5cm

25-28,5cm

 

Składając zamówienie prosimy o podanie rozmiaru w wiadomości

KOD PRODUCENTA: ACTIMOVE TELOSEPT

PRODUCENT: BSN


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Orteza stawu skokowego BSN Actimove Talostep MOBILEX

Orteza stawu skokowego BSN Actimove Talostep MOBILEX

30 Inne produkty w tej samej kategorii: