Sklep medyczny - Stabilizująca orteza stawu skokowego z systemem mocowania BOA  Malleo Dynastab BOA 2351 - Thuasne  Stabilizator Zobacz większe

Stabilizująca orteza stawu skokowego z systemem mocowania BOA Malleo Dynastab THUASNE 2351 01

Nowy produkt

Wysyłka 24H

166,21 zł

Więcej informacji

Stabilizująca orteza stawu skokowego z systemem mocowania BOA Malleo Dynastab THUASNE 2351 01 OPIS:

   Bardzo wytrzymały, wykonany z lekkich konstrukcyjnych stabilizująca orteza stawu skokowego. Zapewnia stabilizację stawu skokowego podczas uprawiania sportu, jak i po różnego typu urazach. Przy jednoczesnym usztywnieniu i zabezpieczeniu stawu pozostawia użytkownikowi swobodę ruchu.
   Ten model stabilizatora przy jednoczesnym usztywnieniu i zabezpieczeniu stawu pozostawia użytkownikowi swobodę ruchu. Swobodę użytkowania produktu ułatwia także szerokie otwarcie i łatwy system zapięcia typu BOA.

Stabilizująca orteza stawu skokowego z systemem mocowania BOA Malleo Dynastab THUASNE 2351 01 PRZEZNACZENIE:

   Orteza stabilizująca staw skokowy bardzo dobrze chroni przed przeciążeniami stawu. W związku z tym jest zalecany tym którzy zawodowo lub amatorsko uprawiają sport.
   Stabilizująca orteza stawu skokowego dedykowana również dla osób po różnego typu urazach, operacjach stopy i stawu skokowego. Jej noszenie jest zalecane po różnego typu skręceniach naciągnięciach mięśni i ścięgien lub zdjęciu gipsu w czasie rehabilitacji po urazach. Może być stosowana również w przypadku mniej groźnych zwichnięć.

Stabilizująca orteza stawu skokowego z systemem mocowania BOA Malleo Dynastab THUASNE 2351 01 ZALETY:

  • wytrzymałość - orteza stawu skokowego jest wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów. Dzięki specjalnej budowie orteza zapewnia dodatkowy komfort i stabilizację stawu;
  • orteza stabilizująca staw skokowego jest bardzo łatwy w utrzymaniu, bardzo łatwo się go czyści co czyni codzienną eksploatację bezproblemową i łatwą;
  • łatwość użytkowania - specjalny system zapięć typu BOA gwarantuje szybkie i bezproblemowe zakładanie i zdejmowanie ortezy stabilizującej;
  • lekkie i mocne wzmocnienia metalowe, oraz dodatkowe dwa paski mocujące sprawiają, że orteza stabilizująca staw skokowy pozostaje w miejscu pożądanym przez użytkownika, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo użytkowania ortezy;
  • funkcjonalność ortezy zapewnia jej wąski kształt. Ten model można z łatwością dopasować do różnego rodzaju butów;
  • lekki, antybakteryjny, przepuszczający powietrze materiał typu 3D z którego wykonana jest orteza stawu skokowego zwiększą wygodę codziennego korzystania z produktu.

ROZMIARY:

 Stabilizująca orteza stawu skokowego.  Rozmiary. Masz  problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

Numer katalogowy: 2351 01

PRODUCENT: THUASNE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu stabilizujące ortezy stawu skokowego z systemem mocowania BOA w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na łydkę, kostkę i stopę
w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Stabilizująca orteza stawu skokowego z systemem mocowania BOA Malleo Dynastab THUASNE 2351 01

Stabilizująca orteza stawu skokowego z systemem mocowania BOA Malleo Dynastab THUASNE 2351 01

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: